Utorok, 09. august 2022
Meniny má Ľubomíra | zajtra Vavrinec

Hasiči z Prešova a Svidníka odstraňovali predpoludním spadnuté stromy

Prešovskí hasiči dnes predpoludním zasahovali v obci Teriakovce, okres Prešov, kde došlo následkom silného nárazového vetra k vyvráteniu stromu na dvore jedného z rodinných domov.

Ako informoval TASR operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, vyvrátený strom spadol na strechu hospodárskej budovy, k zraneniam osôb však nedošlo. Hasiči po príchode na miesto strom pomocou techniky odstránili.

Druhý predpoludňajší výjazd absolvovali svidnícki hasiči pri obci Kečkovce. Tam spadol strom na štátnu cestu a znemožňoval dopravu. Hasiči prekážku odstránili a úsek sprejazdnili v priebehu hodiny.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK