Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

Pri dopravnej nehode zomrel štvorročný chlapec

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala 21. októbra v obci Lúčka, okres Sabinov, prišiel o život štvorročný chlapec.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, v stredu približne o 16.00 h došlo v spomínanej obci pri predajni potravín za doposiaľ nezistených okolností k zrážke nákladného auta s maloletým cyklistom. Ten utrpel ťažké zranenia, ktorým pri prevoze do nemocnice podľahol.

Polícia podrobila 52-ročného vodiča dychovej skúške, ktorá nepotvrdila požitie alkoholu. Fečová dodala, že prešovský vyšetrovateľ začal v súvislosti s prípadom trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví. Miera zavinenia je v štádiu vyšetrovania.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Zrekonštruovaná hasičská zbrojnica vytvorí lepšie podmienky pre fungovanie Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu priestorov hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru mesta Prešov na Košickej ulici. Stavebné práce zahŕňali predovšetkým opravu strechy, výmenu brán a elektroinštalácie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK