Sobota, 24. február 2024
Meniny má Matej | zajtra Frederik, Frederika

Pri dopravnej nehode zomrel štvorročný chlapec

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala 21. októbra v obci Lúčka, okres Sabinov, prišiel o život štvorročný chlapec.

Ako dnes informovala TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová, v stredu približne o 16.00 h došlo v spomínanej obci pri predajni potravín za doposiaľ nezistených okolností k zrážke nákladného auta s maloletým cyklistom. Ten utrpel ťažké zranenia, ktorým pri prevoze do nemocnice podľahol.

Polícia podrobila 52-ročného vodiča dychovej skúške, ktorá nepotvrdila požitie alkoholu. Fečová dodala, že prešovský vyšetrovateľ začal v súvislosti s prípadom trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví. Miera zavinenia je v štádiu vyšetrovania.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Opitý mladý vodič
Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK