Utorok, 31. marec 2020
Meniny má Benjamín | zajtra Hugo

Temex nevyužil mečbal

Prešov - Futbalisti Tatra Temexu mali na dosah možno rozhodujúci brejk v Pohári primátora. V priamom stretnutí o čelnú priečku viedli nad MARTINOM už 4:2, potom však súper zapol na vyššie obrátky a vyrovnal.

MARTIN vsietil aj gól na 5:4 a v čase zúfalých pokusov „temexákov“ o vyrovnanie zasadil aj šiesty, rozhodujúci úder. Temex má tak pred trojicou prenasledovateľov opäť iba jednobodový náskok. Ešte horšie si počínal Markob, ktorý by sa v prípade víťazstva nad Chaosom Gemorom posunul na vedúcu priečku. Najlepšie brániaci tím ligy totálne zlyhal a podľahol Chaosu 3:14! Rozbitý celok FK Atak Mideo už iba z povinnosti odohral zápas s Fotocolorom Šváby, ktoré zaslúžene zvíťazili rozdielom dvoch tried 10:3. Na jar po prvý krát naplno zabodoval Dubník team a oplatil MSI jesennú porážku. Po víťazstve 5:4 sa tak opätovne prihlásil o slovo v boji o titul. V GRANITO lige si suverénne počína Elmont Flox. Nie prvý krát sa mu podaril husársky kúsok, ktorý má tentoraz podobu dôležitého víťazstva 11:4 nad ExCentrumom. Priam nezastaviteľný je celok M-N Z.I.P. Na jar ešte neprehral a svoju formu potvrdil aj v stretnutí s Palmeirasom, ktorý opäť nepresvedčil. M-N Z.I.P. zvíťazili 7:5 a Palmeirasu postup uteká medzi prsty. V podobnej razancii sa predstavuje aj FC Ambra, ktorá rozstrieľala ďalšieho z kandidátov na postup Patex 8:2. Prvé historické víťazstvo dosiahli AC Husky. Suverénne zdolali Korytnačky 16:2 a dosiahli tým okrem prvých dvoch bodov aj výsledok kola. Sídlisko II dohrávalo zápas s Pulpom a podľahlo mu 2:3. Odčiniť sa mu tento výsledok podarilo hneď v ďalšom meraní síl, v ktorom tento krát oni zdolali BF Design 3:2. Noem si poradil s ČIKOM 10:6 a zdá sa, že vlaňajší prvoligista už nemá dosť síl bojovať o vyššie priečky. ESC jasne zdolal svojho suseda v tabuľke, mužstvo Švábov v pomere 9:1 a postúpil o krôčik od samého dna súťaže.
Program nasledujúcich kôl:
Sobota: 8.h: Chaos Gemor - MSI (G), Dubník team - Tatra Temex (P), 10.h: Safi -Markob (G), MARTIN - Fotocolor Šváby (P), 12.h: Elmont Flox - FC Ambra (G), BF Design - Pulp (P), 14.h: ESC - Sídlisko II (P).
Nedeľa: 8.h: AC Husky - Šváby (G), Palmeiras - Noem (P), 10.h: ČIKO - Korytnačky (G), Patex - M-N Z.I.P. (P).

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbalisti úspešne rozohrali jarnú časť
Po 3 mesačnej zimnej prestávke skrížili hokejbalisti svoje hokejky a asflt pod nohami v areáli ZŠ Čsl. Armády v Prešove, začal opäť „horieť“.
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
Zomrel bývalý prešovský hádzanár Jozef Durlák
Mesto Prešov dnes so zármutkom prijalo správu o úmrtí bývalého prešovského hádzanára Jozefa Durláka. Posledná rozlúčka so zosnulým bude vo štvrtok 5.3.2020 o 13.00 hod. v Dome smútku v Prešove.
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Prešovskí volejbalisti vo štvrťfinále play-off podľahli Komárnu
V stredu pokračovala v Prešove vyraďovacia séria volejbalovej Edymax extraligy mužov o postup do súbojov o medaily. Po neúspechu v Komárne mali hráči VK MIRAD PU Prešov vo štvrťfinále hranom na dva víťazné zápasy šancu na zdramatizovanie, ktorú nevyužili.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.