Utorok, 31. marec 2020
Meniny má Benjamín | zajtra Hugo

Pozornosť na boj o titul a o postup

Uličná liga v malom futbale pokračovala oboma súťažami, teda Pohárom primátora a GRANITO ligou. Začína sa vyostrovať boj o najcennejšiu trofej, ako aj o dve postupové priečky medzi elitu.

Zostupového Čierneho Petra naďalej vlastní celok Safi, ktorému ostávajú ešte štyri kolá na to, aby sa pokúsil o nemožné. V takmer bratskom súboji s Markobom jej to totiž nevyšlo podľa predstáv a druhému celku tabuľky podľahla vysoko 2:9. Jesenný majster Dubník dokonale zaskočil svojho súpera Tatra Temex, ale aj futbalovú verejnosť. Zle nastavené hodinky jeho hráčov znamenali, že Temexu spadli do lona dva body zadarmo a upevnili jeho vedúcu pozíciu v Pohári primátora. Úspešne si počína lanský vicemajster MARTIN, ktorý je považovaný za najvážnejšieho prenasledovateľa vedúceho celku. MARTIN si lahôdkovo poradil s Fotocolorom Šváby 12:1 a na vedúci celok Tatra Temexu stráca iba jeden bod. Chaos Gemor výborne zahral proti MSI a viedol už 5:0. Z jasného zápasu bola nakoniec takmer dráma, pretože Chaos vypustil a MSI v závere znížila na prijateľných 4:6. V GRANITO lige to vrie predovšetkým na čelných pozíciách. V priamom meraní síl prvého Elmontu Floxu s druhou FC Ambra sa zrodila remíza 2:2, ktorú v závere ratovala vyrovnávajúcim gólom Ambra. Veľmi dobré stretnutie diváci videli medzi M-N Z.I.P. a Patexom. Druhý z menovaných viedol už 4:1, avšak nezvládol záver stretnutia. M-N Z.I.P. bojovali na plný plyn a keď tesne pred koncom vyrovnali na 4:4, zdalo sa, že sa zrodí spravodlivá remíza. Futbalový Pánboh však chcel aby to bolo inak a Patex strhol gólom na 5:4 celkové víťazstvo na svoju stranu. Trocha prekvapujúco si ďalšiu výhru pripísal aj BF Design, ktorý porazil Pulp v pomere 6:3. Zdá sa, že AC Husky sa pomaly učia vyhrávať. Nestačili na ne Šváby a podľahli 2:4. Naopak opätovný plný bodový zisk a druhé miesto v tabuľke zaručujúce postup, si vybojovali hráči Palmeirasu za víťazstvo 4:3 nad Noemom.

Program nasledujúcich kôl:

Sobota: 8.h: Korytnačky - Palmeiras (G), M-N Z.I.P. - Elmont Flox (P), 10.h: Šváby - Čiko (G), Noem - Patex (P), 12.h: Sídlisko II - AC Husky (P), FC Ambra - ExCentrum (G), 14.h: Pulp - ESC (P).

Nedeľa: 8.h: Chaos Gemor - Dubník Team (G), MSI - Safi (P), 10.h: Markob - FK Atak Mideo (G), Fotocolor Šváby - MFC Tatra Temex (P).

Mohlo by Vás zaujímať
Športová hala Prešovskej univerzity je po rekonštrukcii spustená do prevádzky
Prešovská univerzita v Prešove (PU) ukončila rozsiahlu rekonštrukciu Športovej haly PU za viac ako 1,3 mil. eur. Obnova haly prinesie energetickú úsporu pri prevádzke a zníži negatívny vplyv na životné prostredie.
V Prešove zabojujú o titul Talent základných škôl regiónu Šariš
Celoslovenská iniciatíva Rozumieme nadanými vyhlásila prostredníctvom projektu Nadané dieťa súťaž Talent základných škôl regiónu Šariš. Súťaž je určená pre žiakov 5. -9. ročníka základných škôl a záštitu nad súťažou talentovaných žiakov prevzala primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová.
Nadané deti otvorili výstavu fotografií z natáčania kultovej rozprávky o Perinbabe
Klub nadaných detí v Prešove v spolupráci so slovenským režisérom Jurajom Jakubiskom vystavujú fotografie z natáčania filmovej rozprávky Perinbaba a Dva svety.
Aktualizácia: Finálové kolo súťaže Talent základných škôl regiónu Šariš sa ruší
Celoslovenská iniciatíva Rozumieme nadanými vyhlásila prostredníctvom projektu Nadané dieťa súťaž Talent základných škôl regiónu Šariš. Súťaž je určená pre žiakov 5. - 9.ročníka základných škôl. Záštitu nad súťažou talentovaných žiakov prevzala primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová.
Prešovskí žiaci sa naplno učia aj keď musia byť doma
Prešovské základné školy sú zatvorené od 13. marca a žiaci si už odvtedy zvykli na nový režim. Učia sa priamo z domu, pričom novozavedený systém si pochvaľujú rodičia aj učitelia.
Iniciatíva Rozumieme nadaným zverejnila exkluzívne testy pre žiakov
Vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu zverejnila iniciatíva Rozumieme nadaným po prvýkrát testy finálových kôl celoslovenskej súťaže Logická olympiáda. Zasúťažiť si tak teraz môžu všetky nadané deti.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.