Piatok, 20. september 2019
Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava | zajtra Matúš

Internacionáli zastavili čas

Dvadsiaty prvý ročník Pohára primátora futbalových internacionálov v Prešove ukázal, že čas je relatívny pojem. „Old boys“ telom, nie však duchom ukázali všetkým prítomným, že futbal zabáva v každom veku a netrpí na kvalite, aj keď ho hrajú skôr narodení. Internacionáli a priatelia Tatranu Prešov, Mesto Prešov, Lokomotíva Košice, Novy Sacz a Sabinov to rozbalili vo veľkom štýle v hale Prešovskej Univerzity.

PREŠOV. Za favorita turnaja boli pasovaní predovšetkým domáci hráči Tatranu Prešov, ktorí predpoklady napĺňali od chvíle, keď zvíťazili s Poliakmi 3:1. Do hry však vážne chceli prehovoriť aj hostia z Košíc, ktorí si poradili s reprezentantmi Mesta Prešov 4:3. Mimochodom mená ako Paťo Páll, „Lajcsi“ Štefán, Marián Semančík, Berci Majerník či predstavitelia mladšej generácie internacionálov ako Ľuberda, Štefán ml. , Prusák, Džubara, Vytykač, Talášek, Lamač, z Košíc Golenya, Štecák, Gál, Bečka a ďalší ponúkli nespočet futbalových lahôdok, ktoré sa tak často nevidia. Nenápadne ale razantne turnajom prechádzali reprezentanti Nového Sazcu. Prvotná prehra s Tatranom ich nerozhádzala, postupne zmietli z cesty všetko čo im stálo v ceste a navyše predviedli aj skvelý futsal. Mesto Prešov porazili 3:0, rovnako tak Sabinov, a predovšetkým „Loky“ Košice od nich dostali nakladačku v pomere 1:4.

Prešovčania sa ukázali ako veľkí srdciari

Spočiatku sa zdalo, že o prvenstve sa rozhodne medzi Internacionálmi Prešova a Košíc, ale Nový Sacz to nebral do úvahy. Práve duel Koňarov a Vraňarov, ktorí borci z Lokomotívy zvládli lepšie a zvíťazili 3:1, naznačoval, že trofej ostane na Slovensku. Potom však Poliaci predviedli super výkon a trocha unavených Košičanov porazili. Čakalo sa, že to do kariet zahrá domácim borcom. Tí však „požičali“ mestu Prešov svojich matadorov a vo vzájomnom meraní síl dlho ťahali za kratší koniec. Pár minút pred koncom strhujúceho duelu prekvapujúco prehrávali a až krásne nožničky Vytykača im zachránili aspoň bod. To však bolo málo a z prvenstva sa vôbec po prvý krát v histórii podujatia tešili reprezentanti Nového Saczu. Druhí skočili borci Lokomotívy Košice a tretí domáci Internacionáli Tatranu Prešov.

Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 8 á pozemku, Prešov

Predaj 2-podlažný rodinný dom v Prešove, po rekonštrukcii spodného podlažia a exteriéru domu. Je riešený ako 2 samostatné bytové jednotky. Úžitková plocha: prízemie 120 m2 + poschodie 110 m2 + podpivničenie 120 m2. Vyhľadávaná lokalita.

0907030623 | | cena: 199.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 7 á pozemku v obci Lažany, okr. Prešov. Dom je riešený ako 3 - izbový. Nízke mesačné náklady. Dobrá dostupnosť do Prešova.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.