Piatok, 03. február 2023
Meniny má Blažej | zajtra Veronika

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnej Anne Slovinkovej

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní nezvestnej Anny Slovinkovej z Trebišova.

Ubytovaná bola v školskom internáte na Sabinovskej ulici v Prešove, kam sa po odchode zo školy nevrátila, informoval Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

V utorok (15.12.) krátko pred 14. h ju videli spolužiačky, ktorým povedala, že ide do Detského domova v Spišskom Štiavniku. Na internát sa nevrátila ani do 20. h, a tak vychovávateľka preverila, či sa v Spišskom Štiavniku vôbec nachádzala. Tam však nebola a doposiaľ o sebe nepodala žiadnu správu. Vychovávateľka ju preto nahlásila na polícii ako nezvestnú.

Džobaník uviedol, že 15-ročné dievčina užíva lieky, je 170 cm vysoká, štíhlej postavy, má čierne, nakrátko ostrihané vlasy, hnedé oči a oválnu tvár. Naposledy mala na sebe oblečené modré rifľové nohavice a čiernu vetrovku do pása.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek poznatky o nezvestnej Anne Slovinkovej oznámili na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Prešove, prípadne na telefónnom čísle 0961 803 370 alebo známom telefónnom čísle 158.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK