Utorok, 16. apríl 2024
Meniny má Dana, Danica | zajtra Rudolf

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnej Anne Slovinkovej

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní nezvestnej Anny Slovinkovej z Trebišova.

Ubytovaná bola v školskom internáte na Sabinovskej ulici v Prešove, kam sa po odchode zo školy nevrátila, informoval Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

V utorok (15.12.) krátko pred 14. h ju videli spolužiačky, ktorým povedala, že ide do Detského domova v Spišskom Štiavniku. Na internát sa nevrátila ani do 20. h, a tak vychovávateľka preverila, či sa v Spišskom Štiavniku vôbec nachádzala. Tam však nebola a doposiaľ o sebe nepodala žiadnu správu. Vychovávateľka ju preto nahlásila na polícii ako nezvestnú.

Džobaník uviedol, že 15-ročné dievčina užíva lieky, je 170 cm vysoká, štíhlej postavy, má čierne, nakrátko ostrihané vlasy, hnedé oči a oválnu tvár. Naposledy mala na sebe oblečené modré rifľové nohavice a čiernu vetrovku do pása.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek poznatky o nezvestnej Anne Slovinkovej oznámili na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Prešove, prípadne na telefónnom čísle 0961 803 370 alebo známom telefónnom čísle 158.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Dopravno-bezpečnostná akcia
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK