Sobota, 04. február 2023
Meniny má Veronika | zajtra Agáta

V Prešovskom kraji si posvietila na vodičov a alkohol

Požitie alkoholu u štyroch vodičov zistili policajti počas piatkovej (18.12.) dopravnej akcie na území Prešovského kraja.

Ako informoval dnes zástupca krajskej policajnej hovorkyne Daniel Džobaník, od 20. do 24. hodiny zistili 90 dopravných priestupkov, z ktorých 44 vyriešili blokovou pokutou, 43 napomenutím a tri priestupky oznámili na správne konanie.

V noci z piatka na sobotu (z 18. na 19.12.) vykonali policajti preventívno-bezpečnostnú akciu zameranú na konzumáciu a podávanie alkoholu mladistvým v baroch, reštauráciách, discokluboch a v parkoch v Snine a v Belej nad Cirochou. Zmonitorovali aj dodržiavanie autorských práv, pátrali po hľadaných a nezvestných osobách, možných prejavov extrémizmu a drogovej trestnej činnosti. Počas akcie skontrolovali štyri vytypované objekty, verejné priestranstvo v Snine a 83 osôb. Zistili 14 priestupkov na úseku ochrany pred alkoholizmom a inými toxikomániami.

Počas noci zo soboty na nedeľu skontrolovali v Prešove päť vytypovaných objektov, pričom sa zamerali na prevenciu, odhaľovanie a dokumentovanie prípadov závažnej trestnej činnosti a organizovanej kriminality a elimináciu prejavov organizovaného zločinu a extrémizmu. Pátrali aj po páchateľoch úmyselných trestných činov, hľadaných osobách, zbraniach a strelive, veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti a po drogách. Počas akcie skontrolovali 176 osôb, pričom zistili tri priestupky na úseku verejného poriadku a jeden v cestnej premávke.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK