Utorok, 07. február 2023
Meniny má Vanda | zajtra Zoja

Zrážka troch osobných áut si vyžiadala jeden ľudský život

Život 58-ročnej ženy si vyžiadala tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu 20. decembra krátko po 19. hodine pri meste Lipany, okres Sabinov.

Daniel Džobaník z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove dnes TASR informoval, že k zrážke troch osobných áut došlo na ceste smerom do Prešova. Osobné auto Seat Ibiza, ktoré viedol 25-ročný vodič sa po prejazde zákruty dostalo do šmyku, prešlo do protismeru, kde sa zrazilo s protiidúcim Audi A4. Následne do Audi narazilo zozadu ďalšie auto.

Pri čelnej zrážke zomrela 58-ročná spolujazdkyňa v Seate a jeho vodič utrpel ťažké zranenia. Vodič Audi vyviazol z nehody bez ujmy na zdraví, zranili sa však jeho štyria spolujazdci. V aute, ktoré narazilo do Audi zozadu, sa zranili ďalšie dve osoby.

Džobaník informoval, že dychová skúška u vodičov Audi a vozidla, ktoré do neho narazilo zozadu, požitie alkoholu nepotvrdila. Vodičovi Seatu, ktorý sa dostal do šmyku, bude prítomnosť alkoholu zisťovaná z krvnej vzorky. Škody na vozidlách odhadli zhruba na 11.000 eur.

Dopravnú nehodu vyšetruje prešovský policajný vyšetrovateľ, ktorý začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a prečinu ublíženia na zdraví.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK