Piatok, 03. február 2023
Meniny má Blažej | zajtra Veronika

Hasiči majú za sebou pokojnejšiu službu ako košickí kolegovia

Prešovskí hasiči mali dnes v noci na rozdiel od svojich kolegov z Košíc pokojnejšiu službu.

Ako uviedol Pavol Klabník, operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, "nič zvláštneho sa neudialo."

Hasiči zasahovali v dôsledku zvýšenej povodňovej aktivity v Krásnom Brode v okrese Medzilaborce. Bolo tu nahlásené zaplavenie pivničných priestorov rodinného domu. Hasiči vodu odčerpali z pivnice pomocou čerpadla.

V Župnom v okrese Humenné bol upchatý prietok miestneho potoka. Strom, konáre a bahno bránili v prietoku vody a zvyšovala sa tak hladina miestneho potoku. Prietok vyčistili pracovníci Povodia Bodrogu a Hornádu a uvoľnili tak koryto.

Krátko po siedmej hodine ráno hasiči zasahovali aj na trhovisku na Prostejovskej ulici v Prešove. Bol tu nahlásený požiar ventilátora na verejných WC. Hasiči požiar uhasili a privolali políciu.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK