Utorok, 07. február 2023
Meniny má Vanda | zajtra Zoja

Muž chcel skočiť pod vlak, zabránili mu v tom policajti

Policajti dnes ráno krátko pred 6.30 hodinou zachránili život 36-ročnému Prešovčanovi.

Magdaléna Fečová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, informovala, že muž kráčal po koľajisku na Jazdeckej ulici v Prešove smerom k Sabinovu a bolo zrejmé, že chce spáchať samovraždu.

Policajti ho vyzvali, aby zastal a nasledoval ich k služobnému autu. Muž následne začal utekať po koľajniciach, policajti ho však dobehli a stiahli dole zo železničnej trate.

Fečová dodala, že asi tri minúty na to prešiel tadiaľ osobný vlak smerujúci zo Sabinova do Prešova. Hliadka privolala k mužovi Rýchlu zdravotnú pomoc.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK