Piatok, 03. február 2023
Meniny má Blažej | zajtra Veronika

Hasiči zo Sniny likvidovali požiar podkrovia rodinného domu

Takmer tri hodiny trval zásah hasičov pri večernom požiari podkrovia rodinného domu, ktorý vypukol v pondelok približne o 19. hodine v obci Runina, okres Snina.

Operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove dnes informoval TASR, že požiar vznikol na druhom podlaží v podkrovnej časti domu v blízkosti komínového telesa a pravdepodobne ho spôsobilo sálajúce teplo krbovej vložky.

Hasiči boli počas likvidácie ohňa nútení vzhľadom na silné zadymenie priestoru rozobrať časť strešnej krytiny. Keďže hrozilo prepadnutie stropu obývacej izby pod ohniskom, spolu s niekoľkými obyvateľmi obce povynášali nábytok z miestnosti. Následkom horenia nakoniec došlo k prehoreniu časti stropu a jeho prepadnutiu.

Operačný dôstojník doplnil, že pri požiari k zraneniam osôb nedošlo. Škodu odhadli na približne 6639 eur (200.000 Sk). Na zásahu sa zúčastnilo päť príslušníkov Hasičskej stanice Snina s dvoma cisternami.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Polícia spúšťa dopravno-bezpečnostnú akciu s názvom "Reflex"
V termíne od 01.02.2023 do 28.02.2023 budú prebiehať celoslovenské dopravno-bezpečnostné opatrenia aj na teritóriu Prešovského kraja
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK