Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Nočný požiar úplne zničil dve osobné autá

Viac ako tri hodiny trval zásah hasičov, ktorí dnes likvidovali požiar dvoch osobných motorových vozidiel v obci Kremná, okres Stará Ľubovňa.

Operačný dôstojník Krajského riaditeľstva (HaZZ) v Prešove informoval TASR, že dispečing prijal hlásenie približne o 1,40 h. a na miesto boli vyslané dve posádky. Požiarom úplne zničil obe osobné autá.

Najskôr začal horieť Renault Clio, od ktorého sa oheň rozšíril na vedľa zaparkovaný Ford Mondeo a následne sa chytilo aj blízke drevené oplotenie. Požiar ohrozoval aj ďalšie zaparkované vozidlo, to sa však podarilo včas odtiahnuť.

Podľa vyjadrenia operačného dôstojníka, k zraneniam osôb nedošlo, priame škody sú odhadnuté na 30.600 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Opitý nabúral a odišiel
Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili včera prešovskí policajti 54 ročného muža z Prešova.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK