Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Polícia vyšetruje okolnosti súvisiace s požiarom v obytnom dome

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin všeobecného ohrozenia v súvislosti s požiarom, ktorý vypukol v piatok (26.2.) v jednom z obytných domov na sídlisku Sekčov v Prešove.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Magdaléna Fečová dnes informovala TASR, že v uvedený deň približne o 00,40 h oznámila 33-ročná žena prešovským policajtom požiar v obytnom bloku na ulici Arm. gen. Svobodu. Policajti preverovaním zistili, že k požiaru došlo z doposiaľ nezistených príčin na schodisku na piatom poschodí domu.

Poškodením budovy a jej zariadenia vznikla pre spoločnosť Spravbytkomfort a.s. škoda vo výške 16.600 eur.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK