Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

FHE: Time To Rest

Prešovská kapela Time To Rest hrá v zložení Milan Platko – gitara, Jakub Hanudeľ – bicie, Slavomír Jančuš – gitara, Pavol Maťašovský – spev a Dominik Šimon – basgitara. Jej štýl vychádza z punkrocku.

Time To Rest sú víťazmi 7. Prešovského študentského Liverpoolu. Kapela je známa častým koncertovaním. Vystupovala napr. v Trenčíne, Žiline, Strážskom, Košiciach, či v Martine. Funguje od konca leta 2008.

Vo svojich začiatkoch hrali Time To Rest punkrock, no ako hovoria, „dnes to nie je tak vyhranené, naša tvorba je pestrejšia“. Skupinu založili Slavo (Sajo) s Milanom, po odchode zo svojich pôvodných skupín. Milan je mimochodom mladší brat Elvisa z prešovskej punkovej legendy Poďme do práce, venuje sa tiež organizovaniu koncertov.

Web: http://www.facebook.com/pages/TIME-TO-REST/109141134255

Z bibliografie:
Po Liverpoole: http://korzar.sme.sk/c/5162444/siedmy-liverpool-mal-mierne-punkovy-nadych.html

Time To Rest
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK