Piatok, 01. júl 2022
Meniny má Diana | zajtra Berta

FHE: víťazky Liverpoolu – Miriama Vargová...

Kategóriu sólistov 7. Prešovského študentského Liverpoolu (2009) vyhrala 16-ročná Miriama Vargová. Nádejná speváčka je študentkou Pedagogickej a sociálnej akadémiw v Prešove, chcela by ybť herečkou, resp. speváčkou

Miriama Vargová

M. Vargová uspela aj na iných súťažiach, napríklad v speve ľudových piesní. Okrem ľudoviek má rada pop, rock či r´n´b. Hráva na gitare i klavíri a pokúša sa aj o vlastnú tvorbu. Spevácky vzor nemá, medzi jej favoritky patria napríklad Mariah Carey, Laurent Hill či Alicia Keys.

Za zmienku stojí aj víťazka 3. Liverpoolu (2005) Tatiana Hicová. Pochádza zo Stropkova (okres speváčok – Gombitová, Dubasová...) a v čase víťazstva mala 17-rokov a tiež študovala na PaSA v Prešove. Medzičasom z nej vyrástla kvalitná speváčka, ktorá účinkovala napr. s AMC Triom, rôznymi prešovskými jazzovými formáciami či s kapelou Slovak Pink Floyd Revival.

Z bibliografie:
7. Liverpool: http://korzar.sme.sk/c/5162444/siedmy-liverpool-mal-mierne-punkovy-nadych.html

Tatiana Hicová na 3. Liverpoole: http://www.frenky.sk/clanok.php?clanok_id=386

Táňa Hicová
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK