Piatok, 21. február 2020
Meniny má Eleonóra | zajtra Etela

Duel zrušený!

Relácia DUEL, ktorá sa mala uskutočniť 24. marca 2010 je zrušená!

Dôvodom je to, že napriek tomu, že prof. PhDr. Marcela Gbúrová, CSc. prvotne účasť v tejto relácii prisľúbila, dnes nám do redakcie bolo oznámené jej konečné stanovisko - nezúčastní sa.

Vzhľadom na to, že by nešlo o reláciu DUEL sa aj dekan FF PU rozhodol nezúčastniť natáčania, ale informoval našu redakciu, že k téme zaujme relevantné stanovisko už na budúci týždeň. Naším divákom a partnerom sa ospravedlňujeme za zmenu programu a pevne veríme, že na našu televíziu nezanevriete.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Ponúkam
Reality: Ponúkam
V centre Prešova budova na predaj - výhodná investícia

V centre PO, ul. Jarková ponúkame na predaj 3 podl. budovu s úžit. plochou cca 330 m2 /príz. komerčné priestory, 1. a 2. posch. 3. izbové byty s loggiou, všetko samostatne merače/ s pozemkom. Prístup pre autá možný aj z. ul. Baštová. Cena 1000, - Eur/m2.

0903670564 | | cena: 1.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.