Štvrtok, 16. júl 2020
Meniny má Drahomír | zajtra Bohuslav

Štart pouličnej ligy

Aj keď sa v tomto období leto láme iba na polovicu a dovolenkové obdobie prežíva svoj kulminačný bod, na poli malého futbalu v Prešove badať stále viac a viac živší pohyb.

August bude nepochybne bohatý čo sa týka záverečného finišu prípravy na novú sezónu, a pre druholigistov je to aj termín štartu ich súťaže. Výkonný orgán asociácie klubov malého futbalu, Rada PAKMF, v týchto dňoch na spoločnom zasadnutí s vedúcimi mužstiev, zverejnila vyžrebovanie hlavných súťaží pre jesennú časť sezóny 2000/2001. Druhá liga má pripravený ostrý štart už 19. augusta a v rýchlom tempe bude pokračovať prakticky každý voľný termín. Podľa rozhodnutia Rady PAKMF, bude termínová listina vzhľadom na vyšší počet účastníkov (14) ako vlani nahustenejšia a až päť kolový rozdiel oproti Poháru primátora sa tak bude doháňať ako v rýchliku. Na najvyššiu súťaž, už spomínaný Pohár primátora, si fanúšikovia koženej budú musieť počkať až do 2. septembra, kedy je naplánované jeho úvodné kolo.

K zmene došlo v organizácii celého ročníka 2000/2001. Podľa vyhodnotenia skúseností z predošlej sezóny dôjde ku prehodeniu poradia hlavných súťaží a ligového pohára. GRANITO Cup bude nasledovať bezprostredne po jesennej časti hlavných súťaží, ktoré sa skončia 29. októbra. Jarné odvety však budú prebiehať v opačnom poradí ako tomu bolo doposiaľ. Začne sa teda ligovým pohárom a až po jeho vyvrcholení budú nasledovať obidve hlavné súťaže - prvá a druhá liga. Toto rozhodnutie prijala Rada PAKMF kvôli zatraktívneniu celého ročníka 2000/2001, majúc na zreteli fakt, že GRANITO Cup sa hrá vylučovacím spôsobom a v závere sezóny by boli v hre opäť iba štyri mužstvá. Od tohto kroku sa očakáva aj skutočnosť, že mužstvá už nebudú môcť "vypustiť" záver sezóny, pretože po GRANITO Cupe ich bude čakať ešte náročná séria zápasov o titul majstra, udržanie sa v najvyššej súťaži, respektíve o postup z druhej ligy. Na záver máme ešte jedno upresnenie. Naposledy sme vás informovali, o zmenách v názvoch jednotlivých celkov. Posledná úprava je teda nasledovná: AM Computer bude hrať pod značkou M.N.Z.I.P. a Dubník upustil od prímenia "Bistro M+M" a nahradil ho jednoduchým "team".

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.