Štvrtok, 21. november 2019
Meniny má Elvíra | zajtra Cecília

Štart pouličnej ligy

Aj keď sa v tomto období leto láme iba na polovicu a dovolenkové obdobie prežíva svoj kulminačný bod, na poli malého futbalu v Prešove badať stále viac a viac živší pohyb.

August bude nepochybne bohatý čo sa týka záverečného finišu prípravy na novú sezónu, a pre druholigistov je to aj termín štartu ich súťaže. Výkonný orgán asociácie klubov malého futbalu, Rada PAKMF, v týchto dňoch na spoločnom zasadnutí s vedúcimi mužstiev, zverejnila vyžrebovanie hlavných súťaží pre jesennú časť sezóny 2000/2001. Druhá liga má pripravený ostrý štart už 19. augusta a v rýchlom tempe bude pokračovať prakticky každý voľný termín. Podľa rozhodnutia Rady PAKMF, bude termínová listina vzhľadom na vyšší počet účastníkov (14) ako vlani nahustenejšia a až päť kolový rozdiel oproti Poháru primátora sa tak bude doháňať ako v rýchliku. Na najvyššiu súťaž, už spomínaný Pohár primátora, si fanúšikovia koženej budú musieť počkať až do 2. septembra, kedy je naplánované jeho úvodné kolo.

K zmene došlo v organizácii celého ročníka 2000/2001. Podľa vyhodnotenia skúseností z predošlej sezóny dôjde ku prehodeniu poradia hlavných súťaží a ligového pohára. GRANITO Cup bude nasledovať bezprostredne po jesennej časti hlavných súťaží, ktoré sa skončia 29. októbra. Jarné odvety však budú prebiehať v opačnom poradí ako tomu bolo doposiaľ. Začne sa teda ligovým pohárom a až po jeho vyvrcholení budú nasledovať obidve hlavné súťaže - prvá a druhá liga. Toto rozhodnutie prijala Rada PAKMF kvôli zatraktívneniu celého ročníka 2000/2001, majúc na zreteli fakt, že GRANITO Cup sa hrá vylučovacím spôsobom a v závere sezóny by boli v hre opäť iba štyri mužstvá. Od tohto kroku sa očakáva aj skutočnosť, že mužstvá už nebudú môcť "vypustiť" záver sezóny, pretože po GRANITO Cupe ich bude čakať ešte náročná séria zápasov o titul majstra, udržanie sa v najvyššej súťaži, respektíve o postup z druhej ligy. Na záver máme ešte jedno upresnenie. Naposledy sme vás informovali, o zmenách v názvoch jednotlivých celkov. Posledná úprava je teda nasledovná: AM Computer bude hrať pod značkou M.N.Z.I.P. a Dubník upustil od prímenia "Bistro M+M" a nahradil ho jednoduchým "team".

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.