Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Hasiči v Prešovskom kraji museli riešiť 44 prípadov vypaľovania trávy

Hasiči v Prešovskom kraji museli v priebehu piatka (26.3.) a v noci nadnes riešiť 44 prípadov vypaľovania suchej trávy.

Operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove uviedol, že väčšie škody požiare nenapáchali, zničili len suchú trávu.

Najviac práce mali hasiči v okrese Prešov, kde vzniklo až 13 požiarov. Po štyri boli v okresoch Kežmarok a Humenné, dva požiare v Poprade. Šesťkrát museli hasiči absolvovať výjazd kvôli vypaľovaniu trávy v okresoch Levoča a Bardejov. V okrese Vranov nad Topľou riešili hasiči päť prípadov, jeden prípad požiaru suchej trávy bol aj vo Svidníku.

(TASR)

Mohlo by Vás zaujímať
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK