Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

BAILE FUNK Brazil Karneval /w Capoeira Oxumare

Wave

Piatok 14. mája tu pre vás máme bláznivú akciu v štýle " BAILE FUNK ". Pre tých čo náhodou nevedia - baile funk pochádza z Brazílie konkrétne from Favellas ( chudobné štvrte a ghettá ) , no tento hudobný štýl určite chudobný nieje. Zvuk je špecifický svojou dynamikou, rytmom a má v sebe mnoho farieb. O toto tropické hudobné soiree v klube WAVE sa postará dvojica BEYUZ & SIMPLE SAMPLE , nebude chýbať video-projekcia, tropické ovocie, dekorácie a súťaž o best dresscode. Čo sa týka dresscodu - heslo znie: tropické farby víťazia!

A pozor! Určite sa vám oplati prísť čo najskôr, pretože prve brazílske rytmy bude doprevádzať košická CAPOEIRA OXUMARE so svojou profesionálnou live show!

www.wave.sk

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK