Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

FHE: One Voice

Začiatky kapely One Voice siahajú do roku 2002. Ústrednou postavou tejto formácie je spevák Tasho - Peter Maťašovský. One Voice patria medzi popredné kapely hardcore scény.

One Voice

Traduje sa, že názov One Voice (= jeden hlas) vznikol ako reakcia na Saprophyte, ktorý má dvoch spevákov. Práve so Saprophytom Tasho často hosťoval ako ďalší hlas. V One Voice od počiatku hrali aj ďalší členovia tejto známej HC bandy.

Legenda je jedna vec, skutočnosť je prozaickejšia - názov One Voice vznikol podľa rovnomennej piesne Tashovej obľúbenej HC skupiny Agnostic Front.

V zostave Tasho (spev), Grco (gitara), Shlosa (gitara), Lukáš (basgitara) a Seďo (bicie) odohrali One Voice niekoľko koncertov (Bratislava, Topoľčany, Vrútky, Košice, Kežmarok, Vranov...), kde predskakovali kapelám ako Abhorrence, Balaclava, Locomotive, Do Řady či spomínaným Saprophyte. Po absolvovaní akcie hcfest 2003 v Hornej Vsi, kde sa okrem iných predstavili Spider Crew a Only Attittude Counts, sa kapela rozpadla. Viacerí jej členovia odišli (na čas) do zahraničia.

Po niekoľkých rokoch pauzy sa kapela znovu sformovala. Do kapely prišiel gitarista Jerry (napr. Šarišská nátierka), za bicie sadol Maťo zo Saprophyte. Zostavu doplnili pôvodní členovia Tasho a Lukáš a prvý koncert po obnovení absolvovali v novembri 2009 v Košiciach spolu s Abhorrence a Point Blank Range. Momentálne kapela pracuje na novom repertoári a znovu koncertuje. Prednedávnom však došlo k (zdá sa) definitívnemu koncu kapely...

Foto: archív kapely

Web: www.bandzone.cz/onevoice

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK