Piatok, 22. november 2019
Meniny má Cecília | zajtra Klement

Svetový deň bez tabaku

Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásila 31. máj 2010 za deň bez tabaku. Tohoročným heslom je "Tabak – smrteľný v každej podobe". Tento deň nám poskytuje príležitosť, aby sme upozornili na nárast fajčenia u detí a mladej generácie

Taktiež je potrebné poukázať na poškodzovanie zdravia vplyvom tabakového dymu ako u aktívnych, tak aj u pasívnych fajčiarov, ktorí častokrát nedobrovoľne musia vdychovať tabakový dym.
Svetový deň bez tabaku je výzvou pre fajčiarov, aby tento deň nefajčili, čo by mohlo byť u nich prvým krokom zbavenia sa ich fajčiarskej závislosti.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove prijalo výzvu SZO a v rámci tohto dňa organizuje v spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, študentmi Gymnázia J. A. Raymana a SOŠ podnikania v Prešove akciu s názvom „Jablko za cigaretu“.
Akcia sa uskutoční dňa 31. mája 2010 od 13,00 do 15,00 hod. na pešej zóne. Fajčiari si môžu dať zmerať množstvo CO a % COHb, tlak krvi a študenti budú propagovať nefajčenie a zdravý životný štýl.

Zapojme sa všetci a 31. máj 2010 nech je dňom bez cigarety!

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.