Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Svetový deň bez tabaku – 31. máj 2010

Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásila 31. máj 2010 za deň bez tabaku. Tohoročným heslom bolo  „Tabak – smrteľný v každej podobe“.

Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásila 31. máj 2010 za deň bez tabaku. Tohoročným heslom bolo  „Tabak – smrteľný v každej podobe“.
Svetový deň bez tabaku bol výzvou pre fajčiarov, aby tento deň nefajčili, čo by mohlo byť u nich prvým krokom zbavenia sa ich fajčiarskej závislosti.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove prijal výzvu SZO a v rámci tohto dňa zorganizoval v spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, študentmi Gymnázia J. A. Raymana a SOŠ podnikania v Prešove akciu s názvom „Jablko za cigaretu“.

Akcia sa uskutočnila dňa 31. mája 2010 od 13,00 do 15,00 hod. na pešej zóne. Fajčiari si  mohli dať zmerať množstvo CO a % COHb, tlak krvi a študenti  propagovali nefajčenie a zdravý životný štýl.

V rámci tejto akcie bolo zozbieraných 72 cigariet.

Mohlo by Vás zaujímať
Podaj ďalej kvapku krvi
Najsilnejšou podobou lásky je nezištná pomoc a obetovanie sa pre iných. Staňte sa hrdinom, pomôžte zachrániť životy a odneste si so sebou dobrý pocit. V utorok, 14. júla 2020 bude vaša pomoc veľmi potrebná.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.