Sobota, 29. január 2022
Meniny má Gašpar | zajtra Ema

FHE: Viktória Olejárová

Folková speváčka a gitaristka Viktória Olejárová z Prešova patrí medzi výrazné postavy mladej, (prevažne) folkovej vlny.

Viktória Olejárová

Prvý raz na seba upriamila pozornosť víťazstvom v súťaži interpretácií piesní Karla Kryla v roku 1999 (Mestská hala, Prešov).

Viktória Olejárová v poslednom čase často vystupuje v Čechách i na Slovensku. Hudba, ktorú tvorí a interpretuje, sa pohybuje na rozhraní folku, jazzu, popu, bluesu i alternatívnej scény. Predstavila sa aj na „Liverpoole“, hrala na turné s Katkou Koščovou, na večeroch Eda Klenu, aj na mnohých ďalších akciách. Jej prvý singel Rainy Blues sa objavil aj v Českom rozhlase.
Viktória Olejárová sa narodila 21. 5. 1984 v Prešove. K hudbe ju viedla mama, ktorá kedysi pôsobila ako speváčka v kapele s Miroslavom Táslerom starším. Prvé vlastné piesne začala V. Olejárová tvoriť v Anglicku, kde žila v roku 2007. Sama si píše hudbu i texty, navyše sa venuje fotografovaniu. V súčasnosti pripravuje debutový album.

Webstránky:
www.myspace.com/viktoriaolejarova
www.vikiviki.sk

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK