Utorok, 22. október 2019
Meniny má Sergej | zajtra Alojzia

SÚŤAŽ o vstupenky na Dobrý festival

Portál PIS.sk vyhlasuje súťaž o dve dvojdňové vstupenky na Dobrý Festival.

Už 3. júla sa otvárajú brány areálu prírodného kúpaliska Delňa v Prešove, kde si organizátori Dobrého festivalu už po štvrtý krát pripravili pre návštevníkov bohatý program.

Pripravené sú dve pódiá DOBRÁ HUDBA a MALÁ DOBRÁ HUDBA, kde sa okrem slovenskej hudobnej špičky IMT Smile, Peter Nagy, Para, Desmod, Žena z lesoparku, predstavia aj domáci Chikiliki tua, Helenine oči, Hrdza a Raindown.
Slovenská skupina Iné Kafe vystúpi vrámci ich jediného koncertu na Východnom Slovensku.
Pre fanúšikov jazzu sú pripravení aj skvelí Groovin´ Heads.

Okrem slovenskej hudobnej produkcie sa predstavia aj zahraniční hostia ako Írska bluesová legenda Gary Moore, český folkový pesničkár Vladimír Merta, nádejná česká skupina Popcorn Drama, či ukrajinská skupina Haydamaky.

Priaznivcov elektronickej hudby isto potešia hviezdy drum´n´bass scény Teebee + Calyx (N, UK) a Break + MC Rymetyme (UK).
DnB music a jeho domáce obsadenie sa týka tých najlepších Prosac crew, DJ Snippah a DJ Duall. Na fanúšokov "Tanečného stanu" v štýloch HOUSE, TECH, FUNKY sa tešia DJ Tomme (PO), DJ Mättin (KE) a DJ Blazey (PO).

DOBRÉ DIVADLO, DOBRÍ BOJOVNÍCI a POKEC DOBRÁ KAVIAREŇ ponúknu takisto veľmi pestrý program.

Pre najmenších návštevníkov, pre ktorých je na festival v sprievode rodičov vstup zdarma, je tu pripravený aj DOBRÝ DETSKÝ KÚTIK.

Program festivalu: www.pis.sk/?c=14&id=205
Web: www.dobryfestival.sk

Lístky na dva dni sú v predpredaji za 19 Eur v sieti Ticketportal.
Deti do 12 rokov majú v sprievode rodičov vstup ZDARMA.

Do súťaže o voľné vstupenky na Dobrý festival sa môžete zapojiť tak, že vložíte komentár pod tento članok. Súťaž trvá do pondelka 21. júna, kedy vyžrebujeme jedného štastlivca, ktorý získa dve dvojdňové permanentky.

Súvisiace články
15.6.2010 Gary Moore na Dobrom Festivale 2010 11.6.2010 Dobrý Festival: Aktuálne novinky slovenskej hudobnej scény naživo 29.5.2010 Obľúbené kapely Chiki Liki Tu-A a Heľenine Oči pozývajú na domáci Dobrý Festival
Mohlo by Vás zaujímať
Prebudená jeseň
V nedeľu, 6.októbra 2019, sa uskutočnil 29. ročník prehliadky programov seniorov Prebudená jeseň.
Na festival POCITY príde svoje filmy uviesť poľská režisérka KINGA DĘBSKA
10. ročník prešovského filmového festivalu POCITY prinesie od 7. do 13. októbra výber kvalitnej svetovej aj domácej kinematografie, stretnutia s filmovými osobnosťami aj sprievodné podujatia.
Akcie cez víkend
Čo sa bude diať počas nasledujúceho víkendu?
Šansónový večer s Luciou Bujnovou
Nádherný večer, plná sála, krásna scéna, charizmatická a šarmantná Lucia Bujnová, úprimné verše a ich interpretácia Igorom Grossmanom, ktorých na klavíri sprevádzal Pavol Bodnár.
Foto: Rodeo a dostihy na Ranči POHODA
Akcia na Ranči POHODA zo dňa 29.9.2019
Výstava Koňare vo Veľkom Šariši je prístupná už len do 12.októbra
Mestské múzeum a galéria v septembri otvorilo svoje brány výstavou Koňare. Na výstave môžete zhliadnuť podkovu z koňa Nestora, ktorý vyhral dostihové preteky Veľkú pardubickú v roku 1966. Nájdete tu aj fotografiu víťazného pohára.
Godzone tour sa tento rok uskutoční aj v Prešove
Projekt Godzone v novembri organizuje už 11. ročník evanjelizačného koncertného turné. Navštívi postupne päť slovenských miest. Prvým mestom v poradí bude práve Prešov, kde zavíta v pondelok 18.11.2019.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.