Utorok, 10. december 2019
Meniny má Radúz | zajtra Hilda

SÚŤAŽ o vstupenky na Dobrý festival

Portál PIS.sk vyhlasuje súťaž o dve dvojdňové vstupenky na Dobrý Festival.

Už 3. júla sa otvárajú brány areálu prírodného kúpaliska Delňa v Prešove, kde si organizátori Dobrého festivalu už po štvrtý krát pripravili pre návštevníkov bohatý program.

Pripravené sú dve pódiá DOBRÁ HUDBA a MALÁ DOBRÁ HUDBA, kde sa okrem slovenskej hudobnej špičky IMT Smile, Peter Nagy, Para, Desmod, Žena z lesoparku, predstavia aj domáci Chikiliki tua, Helenine oči, Hrdza a Raindown.
Slovenská skupina Iné Kafe vystúpi vrámci ich jediného koncertu na Východnom Slovensku.
Pre fanúšikov jazzu sú pripravení aj skvelí Groovin´ Heads.

Okrem slovenskej hudobnej produkcie sa predstavia aj zahraniční hostia ako Írska bluesová legenda Gary Moore, český folkový pesničkár Vladimír Merta, nádejná česká skupina Popcorn Drama, či ukrajinská skupina Haydamaky.

Priaznivcov elektronickej hudby isto potešia hviezdy drum´n´bass scény Teebee + Calyx (N, UK) a Break + MC Rymetyme (UK).
DnB music a jeho domáce obsadenie sa týka tých najlepších Prosac crew, DJ Snippah a DJ Duall. Na fanúšokov "Tanečného stanu" v štýloch HOUSE, TECH, FUNKY sa tešia DJ Tomme (PO), DJ Mättin (KE) a DJ Blazey (PO).

DOBRÉ DIVADLO, DOBRÍ BOJOVNÍCI a POKEC DOBRÁ KAVIAREŇ ponúknu takisto veľmi pestrý program.

Pre najmenších návštevníkov, pre ktorých je na festival v sprievode rodičov vstup zdarma, je tu pripravený aj DOBRÝ DETSKÝ KÚTIK.

Program festivalu: www.pis.sk/?c=14&id=205
Web: www.dobryfestival.sk

Lístky na dva dni sú v predpredaji za 19 Eur v sieti Ticketportal.
Deti do 12 rokov majú v sprievode rodičov vstup ZDARMA.

Do súťaže o voľné vstupenky na Dobrý festival sa môžete zapojiť tak, že vložíte komentár pod tento članok. Súťaž trvá do pondelka 21. júna, kedy vyžrebujeme jedného štastlivca, ktorý získa dve dvojdňové permanentky.

Súvisiace články
15.6.2010 Gary Moore na Dobrom Festivale 2010 11.6.2010 Dobrý Festival: Aktuálne novinky slovenskej hudobnej scény naživo 29.5.2010 Obľúbené kapely Chiki Liki Tu-A a Heľenine Oči pozývajú na domáci Dobrý Festival
Mohlo by Vás zaujímať
Foto: Edo Klena a priatelia
30 rokov po Nežnej spolu s priateľmi hráme a spievame. To je predsa super. Srdečne pozývame na náš koncert. Núdzový východ - Dano Hurtuk, Vlado Šipoš, Janko Višňovský, Dušan Papp. Východ - Tomáš Višňovský, Dano Hurtuk, Janko Višňovský, Dušan Papp. Klenoty - Michal Gál, Miro Sivák, Marcel Kokinčák, Jaro Janek, Marek Šoltýs, Jozef Marcin, Adam Kaščák, Lukáš Valkučák a kamaráti Martin Sejk a Paly Kovaľ, ..
Úspešná športovkyňa v sebe objavila talent pre maľbu
15.novembra bude v Mestskom múzeu a galérii vo Veľkom Šariši vystavovať svoje diela Veľkošarišanka Veronika Očipová (30). Svoj talent pre maľovanie objavila len tohto roku a o pár dní bude mať svoju samostatnú výstavu. Fitnesska a umelkyňa bude vystavovať svoje abstraktné diela i maľby Veľkého Šariša.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Verejnosť pozná najkrajšie zábery z Prešovského kraja Fotografická súťaž Choď a foť napísala siedmu kapitolu.
Fotografická súťaž Choď a foť z dielne Krajskej organizácie cestovného ruchu Severovýchod Slovenska úspešne napísala svoju ďalšiu kapitolu. Do siedmeho ročníka súťaže o najkrajšie zábery z Prešovského kraja bolo prihlásených 431 snímok. Najviac v kategórii Príroda.
FOTO: Druhé Narodeniny Eperie
Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
Dušan Papp otvorene: Hudba k stromku vždy patrila
Prešovská kapela HPdB (High Performance Decibels) v zložení Miloš Humeník, Dušan Papp a Pavol Balčák o sebe hovorí, že hrá garážový jazzrock. Ich jedinečný sound a drive však presahujú žánrové i regionálne hranice.  Vo štvrtok, 5. decembra 2019, zahrajú v prešovskom Stromoradí.
Kráľ valčíka André Rieu mieri na Slovensko! Po boku Johann Strauss Orchestra ponúkne publiku žánrovú všehochuť
Svetová hviezda André Rieu, vychýrený ako „kráľ valčíka“, sa po štyroch rokoch vráti na Slovensko. Inštrumentalista, ktorý sa ročne predstaví pred približne 600 000 divákmi, svojím vystúpením ulahodí nielen milovníkom vážnej hudby. S veľkolepým orchestrom Johanna Straussa sa 10. júna 2020 predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.