Nedeľa, 12. júl 2020
Meniny má Nina | zajtra Margita

SÚŤAŽ o vstupenky na Dobrý festival

Portál PIS.sk vyhlasuje súťaž o dve dvojdňové vstupenky na Dobrý Festival.

Už 3. júla sa otvárajú brány areálu prírodného kúpaliska Delňa v Prešove, kde si organizátori Dobrého festivalu už po štvrtý krát pripravili pre návštevníkov bohatý program.

Pripravené sú dve pódiá DOBRÁ HUDBA a MALÁ DOBRÁ HUDBA, kde sa okrem slovenskej hudobnej špičky IMT Smile, Peter Nagy, Para, Desmod, Žena z lesoparku, predstavia aj domáci Chikiliki tua, Helenine oči, Hrdza a Raindown.
Slovenská skupina Iné Kafe vystúpi vrámci ich jediného koncertu na Východnom Slovensku.
Pre fanúšikov jazzu sú pripravení aj skvelí Groovin´ Heads.

Okrem slovenskej hudobnej produkcie sa predstavia aj zahraniční hostia ako Írska bluesová legenda Gary Moore, český folkový pesničkár Vladimír Merta, nádejná česká skupina Popcorn Drama, či ukrajinská skupina Haydamaky.

Priaznivcov elektronickej hudby isto potešia hviezdy drum´n´bass scény Teebee + Calyx (N, UK) a Break + MC Rymetyme (UK).
DnB music a jeho domáce obsadenie sa týka tých najlepších Prosac crew, DJ Snippah a DJ Duall. Na fanúšokov "Tanečného stanu" v štýloch HOUSE, TECH, FUNKY sa tešia DJ Tomme (PO), DJ Mättin (KE) a DJ Blazey (PO).

DOBRÉ DIVADLO, DOBRÍ BOJOVNÍCI a POKEC DOBRÁ KAVIAREŇ ponúknu takisto veľmi pestrý program.

Pre najmenších návštevníkov, pre ktorých je na festival v sprievode rodičov vstup zdarma, je tu pripravený aj DOBRÝ DETSKÝ KÚTIK.

Program festivalu: www.pis.sk/?c=14&id=205
Web: www.dobryfestival.sk

Lístky na dva dni sú v predpredaji za 19 Eur v sieti Ticketportal.
Deti do 12 rokov majú v sprievode rodičov vstup ZDARMA.

Do súťaže o voľné vstupenky na Dobrý festival sa môžete zapojiť tak, že vložíte komentár pod tento članok. Súťaž trvá do pondelka 21. júna, kedy vyžrebujeme jedného štastlivca, ktorý získa dve dvojdňové permanentky.

Súvisiace články
15.6.2010 Gary Moore na Dobrom Festivale 2010 11.6.2010 Dobrý Festival: Aktuálne novinky slovenskej hudobnej scény naživo 29.5.2010 Obľúbené kapely Chiki Liki Tu-A a Heľenine Oči pozývajú na domáci Dobrý Festival
Mohlo by Vás zaujímať
Po roku tu máme opäť Prešovské vínne slávnosti
Po úspešnom minuloročnom nultom ročníku sa Wave centrum nezávislej kultúry rozhodol aj tento rok usporiadať Prešovské vínne slávnosti. Víno a sprievodný program si znova budete môcť vychutnať pod holým nebom.
Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš
AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Komajota odohrá prvý po-korona koncert v Žiline
Prešovská skupina Komajota hlási návrat na koncertné pódiá. Už tento piatok 19.6. sa predstaví naživo v žilinskom klube Smer Klub 77. Po dvoch online koncertoch, ktoré absolvovala počas uplynulého obdobia, kedy boli kluby úplne zatvorené sa hudobníci tešia, že budú môcť opäť stretnúť svojich fanúšikov naživo. Koncert sa uskutoční za dodržania aktuálnych hygienicko-bezpečnostných pokynov Úradu verejného zdravotníctva.
Podajte ďalej knihu a nenechajte si ujsť letné handmade trhy
Už tento piatok 3.7.2020 môžete na Floriánovej ulici zažiť obľúbené podujatie Podaj ďalej knihu a letné handmade trhy. Deti sa môžu tešiť aj na interaktívne čítanie či kreslenie.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.