Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

FHE: Sunlips

Mladá, svieža, dynamická... Takéto prívlastky sa dávajú prešovskej kapele Sunlips, ktorá sa dala dokopy v roku 2008.

Sunlips

Odštartovala veľmi rýchlo, úspechom na Bláznivom lete na Domaši, Dobrom festivale a striebrom na Košickom zlatom poklade. Košice boli prvým domicilom skupiny, od roku 2009 sa presunula do Prešova.

Sunlips tvoria od začiatku súrodenci Viky Koláriková (spev) a Paľo Vozár (gitara). Skupinu dopĺňajú Eduard Kiss (bicie, od r. 2009) a Peter Kolarčík (basgitara).

Kapela hojne koncertuje, o čom svedčia aj účasti i pozvania na akcie, skôr komerčnejšieho rázu, ako Orange Summer Music, Dobrý festival, Tajvan Leto, Šírava fest, Fun Rádio Dohoda, Hajduk fest apod. Zúčastnila sa aj bojov o Eurovision Song Contest 2010 s piesňou Správy v splne. Tá sa nachádza aj na premiérovej platni EP 2010, spolu s ďalšími štyrmi songami. Viaceré z nich rotujú aj v rádiách.

Webstránky: http://www.sunlips.sk
http://bandzone.cz/sunlips

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK