Nedeľa, 31. máj 2020
Meniny má Petronela, Petrana | zajtra Žaneta

Najlepšie vykročilo Sídlisko II

V úmornom, horúcom počasí sa odohrali úvodné dve kolá druhej ligy v malom futbale. Futbalisti, ako je už v Prešove tradíciou, skôr než rozohrali prvé stretnutia, brigádnicky upravili všetky tri hracie plochy. Predovšetkým ihrisko na ZŠ Prostejovská, postihnuté nedávnymi záplavami, aj po enormnej snahe ostáva iba na hranici regulárnosti. Ani tieto skutočnosti však nezmenili nič na fakte, že priaznivci malého futbalu si mohli po prestávke vychutnať prvé minúty nového súťažného ročníka.

Skutočne bravúrny štart sezóny predviedli futbalisti Sídliska II, ktorí deklasovali oboch svojich súperov. Najprv zvíťazili 12:2 nad nováčikom FC Black Heards a takmer navlas si počínali aj v stretnutí s favorizovaným Palmeirasom, ktorý zdolali dokonca 12:1! Palmeirasu sa úvod vôbec nevydaril, keď nenašiel recept ani na FC Ambru a prehral 2:5. Ambre to v druhom kole tiež sypalo a nováčik z PILZNER teamu iba rátal góly vo vlastnej sieti. Gólostroj Ambry sa nakoniec zastavil na výsledku 13:1.Dobre si počínali aj Šváby, ktoré príjemne prekvapili. Najskôr nedali šancu FC Šidlovcu a zaknihovali si víťazstvo 12:4. V druhom meraní síl s ČIKOM vybojovali bod za remízu 5:5 a dosiahli rozhodne viac, ako sa od nich pred úvodom súťaže čakalo. ČIKO deň predtým zvrátili takmer nemožne sa vyvíjajúci zápas s ExCentrumom. V pekelnej horúčave prehrávali jeho hráči už 0:4 i 1:5, ale potom čertovsky dobre zabrali a zvíťazili 6:5! BF Design sa trocha natrápil, ale nakoniec sa mu podarilo zdolať Starých pánov v pomere 5:4. Pulp sa nedal zaskočiť a pomerne bez problémov zvíťazil nad Noemom 6:2. Noemu sa viac darilo v stretnutí s FC Black Heards, na ktorých si trocha pofúkal rany a súpera porazil 7:2. Najlepšie si spomedzi nováčikov počínal SC FOFO. Najprv vysoko zdolal Pilzner team 10:2 a úspešný bol aj v stretnutí so Starými pánmi, ktorých po tuhom boji zdolal 7:5. Za zmienku stojí aj fakt, že tento celok je prvou lastovičkou spomedzi družstiev uličnej ligy, ktorý má vlastnú web stránku. Všeličo možné o tomto celku nájdete na adrese www.husky.sk/fofo. M-N Z.I.P. odštartoval svoju púť víťazstvom, FC Šidlovec ho nedokázal zastaviť a podľahol mu 5:8.

Program nasledujúcich kôl:

Sobota, 8.h: ČIKO - M-N Z.I.P. (G), SC FOFO - ExCentrum (P), Noem - Palmeiras (M), 10.h: Pulp - FC Black Heards (G), BF Design - Šváby (P), FC Ambra - Starí páni (M), 12.h: Sídlisko II - PILZNER team (P). Voľné kolo FC Šidlovec.

Nedeľa, 8.h: Šváby - SC FOFO (G), Starí páni - Sídlisko II (P), M-N Z.I.P. - BF Design (M), 10.h: PILZNER team - Noem (G), ExCentrum - FC Ambra (P), FC Šidlovec - ČIKO (M), 12.h: Palmeiras - Pulp (P). Voľné kolo FC Black Heards.

Tabuľka po 2. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td align="right">1.</td><td>Sídlisko II</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>24:3</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">2.</td><td>FC Ambra</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>18:3</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">3.</td><td>SC FOFO</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>17:7</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>Šváby</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>17:9</td><td align="right">3</td></tr><tr><td align="right">5.</td><td>ČIKO</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>11:10</td><td align="right">3</td></tr><tr><td align="right">6.</td><td>Pulp</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>6:2</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">7.</td><td>M-N Z.I.P.</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>8:5</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">8.</td><td>Noem</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>9:8</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">9.</td><td>BF Design</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>5:4</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">10.</td><td>ExCentrum</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>5:6</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">11.</td><td>Starí páni</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>9:12</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">12.</td><td>FC Šidlovec</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>9:20</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">13.</td><td>Palmeiras</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>3:17</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">14.</td><td>FC Black Heards</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>4:19</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">15.</td><td>PILZNER team</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>3:23</td><td align="right">0</td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Personal Bajkal beh
V roku 2019 vznikla myšlienka charitatívneho behu na finančnú podporu školy, ktorá sa zmenila na skutočný „Bajkal beh“ s detským a klasickým okruhom, občerstvením, sprievodnými akciami a nadšením z pohybu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.