Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Future Ruins (SWE)

Foto - darkcrust metalový koncert

20.06.2010 / City Club Prešov (Tomášikova 2) / 3€

Future Ruins (ex-Massmord) (SWE)
legendarna darkcrust lahôdka zo Švedska s novym nazvom a novou basgitaristkou!! Dobry šmak prajeme konzumentom kapiel ako Schifosi, Wolfbrigade, Remains of the Day, Madame Germen, Ekkaia, From Ashes Rise, Holocaust In Your Head, Alpinist, Martyrdöd či Adacta!
http://www.myspace.com/futureruinsofficial

Celý program: http://www.pis.sk/?c=14&id=322

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Open Mic v Christianií
Open mic je príležitosť raz mesačne sa stretnúť pri zaujímavej akustickej, ale aj inej hudbe, básňach a poviedkach. Možnosť predstaviť vlastnú tvorbu. Žiadna súťaž, žiadne poroty iba vystupujúci a pozorné publikum.
FOTO: Hex na Stromoradí
Skupina Hex dala v prešovskom hudobnom klube Stromoradie bodku za klubovým turné Back to the Clubs Tour, ktoré pripravila ešte v roku 2019. Jeho zdržanie spôsobila pandémia a s ňou súvisiace obmedzenia nielen pre organizovanie kultúrnych podujatí. V piatok si kapela, jej fanúšikovia a fanúšikovia klubu užili koncert tak, ako na to boli zvyknutí pred pandémiou a v plnej paráde.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK