Piatok, 01. júl 2022
Meniny má Diana | zajtra Berta

Na víkendovom Farfeste 2010 očakávajú okolo 6000 ľudí

Približne 6000 účastníkov očakávajú organizátori 7. ročníka farského dňa Farfest 2010, ktorý sa bude konať v nedeľu 27. júna v areáli Kostola Krista kráľa na Sídlisku Sekčov v Prešove.

Ako dnes informovala TASR členka organizačného výboru Mariana Šarpatakyová, program podujatia s začína o 10.30 h v amfiteátri pri kostole svätou omšou. Jej hlavným celebrantom bude salezián Anton Červeň, ktorý dlhé roky pôsobil v Prešove.

Pre návštevníkov je pripravených množstvo sprievodných akcií a vystúpení, v rámci ktorých sa predstavia sokoliari a skauti. Deti i dospelí budú môcť sledovať ukážky činnosti hasičov a zapojiť sa do viacerých súťaží.

Kultúrna časť podujatia sa začína o 16. hodine. Na pódiu sa postupne predstaví kapela S2G Band, Centrum voľného času Ebony, folklórny súbor Karpaťanin, Farsa duo či gospelový program Via lucis (Cesta svetla) s Mariánom Čekovským. V ďalšom bloku od 20.00 h bude pódium patriť gospelovej skupine eSPé a po nej festival vyvrcholí koncertom populárnej prešovskej skupiny Hrdza.

Program FARFEST 2010: www.pis.sk/?c=14&id=372

Súvisiace články
28.6.2010 Farfest 2010
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Hudba v Meste
V záhrade umenia sa robilo umenie. Tretí ročník Hudba v Meste pod záštitou PKO priniesol nové tváre z domova aj ďaleka. Vystúpili Korben Dallas, BDHS, Komajota a nováčikovia kapely Alexandra, ktorí boli vybraní pomocou diváckeho hlasovania.
FOTO: Dobrý Festival 2022 - Piatok
Dobrý festival sa po korone-pauze vracia v plnej sile. PIS vám prináša fotoreport z prvého dňa.
FOTO: Dobrý festival 2022 - Sobota
Druhý deň festivalu priniesol mená ako Helenine oči alebo Eluveitie. fotoreport z druhého dňa.
V Prešove si môžete pozrieť unikátnu výstavu o Michalovi Bosákovi
V Bosákovom meste, v Prešove, môžete tento týždeň navštíviť unikátnu výstavu. Venovaná je Michalovi Bosákovi, jednému z najznámejších európskych bankárov.
Festival Folklór Prešov sa po prestávke vracia na Hlavnú ulicu
Folklór, tradície, ľudová hudba, tanec a skvelá nálada. To všetko do centra mesta prináša festival Folklór Prešov, ktorý po dvojročnej prestávke opäť ponúkne program plný toho najlepšieho, čo máme v našom regióne.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK