Utorok, 26. september 2023
Meniny má Edita | zajtra Cyprián

PADEQUA + SUPRAFÓN

Koncert

25. jún 2010, 21:00 / wave, hlavna 121, presov

História PADEQUA (rozumej po francúzsky „pas de quoi“ - nie je zač) sa začala písať na jeseň roku 2008. Na čele stojí Zdenka Kvasková a za ňou poslušní chlapci Jaro Ďurček, Tomáš "Frapko" Fesič a Matej „Mafej“ Fesič. Keďže sa nakoniec stalo to, že prvá zostava nebola úplne definitívna, určite spomíname a pozdrav posielame našim kamarátom Daliborovi „Dalisovi“ Jeníkovi a Petrovi „Pipovi“ Šimovi, ktorí s nami takisto dlhší a kratší čas bubnovali. Po takmer roku odmlky sa opäť hlásime k slovu. Z repertoáru sme vyradili všetky po anglicky spievané piesne takže porozumieť nám bude o to ľahšie.

http://www.myspace.com/padequa

Kapela SUPRAFÓN ( najčastejšia chyba: zámena "f" s "ph" dodnes nevieme prečo ? :o ) vznikla na konci leta 2007. Zostavu tvoria štyria členovia, ktorí už v minulosti prešli rôznymi garážovými kapelami ktorých tvorba sa pohybovala od punku až po metal, avšak už po prvých skúškach je jasné že sa tvorba bude uberať hlavne bluesovo-rockovým smerom. Keďže každý z nás je ovplyvnený niečím iným, tak výsledný zvuk je veľmi zaujímavý. Niektoré nahrávky sú inšpirované hardrokovými vecami zo 70ych rokov, niektoré skôr klasickým rock&rollom. Veľká časť roku 2008 bola poznačená skúšaním v skúšobni s občasnými koncertmi, ktoré končili vo veľkej väčšine výborným dojmom. Na jeseň sa Suprafón dostáva do štúdia a postupne sa snaží skompletizovať svoje prvé demo, v ktorom sú (zatiaľ) 4 anglické a jedna slovenská vec. V januári 2009 sa Suprafónu podaril parádny kúsok keď sa z celoslovenskej súťaži Hudobná Liga zo zostavy viac ako 40tich kapiel umiestnili na chválitebnom 2. mieste. Nasledujú koncerty na väčších pódiách a pred väčším publikom čo vyvrcholilo letom kde už Suprafón hral na Orangesummerfestoch po celom Slovensku. Momentálne sa kapela sústreďuje na autorskú tvorbu piesní so slovenskými textami.

http://bandzone.cz/suprafon

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Helfest 2023
Prvý ročník Helfest-u sa predstavil v priestoroch prešovskej Delne. Hviezdy ako Slobodná Európa, alebo Horkíže Slíže si zahrali po boku Heleniných očí, ktoré mali aj ohňovú šou.
FOTO: Deň soli 2023
Už po piatykrát sa v priestoroch areálu Múzea Solivar uskutočnilo podujatie Deň soli. Podujatie je realizované STM Solivar a Oblastnej organizácia CR Región Šariš s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK