Nedeľa, 03. júl 2022
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

FHE: Kill John Paul II.

Kapela s provokujúcim názvom Kill John Paul II. otvárala 14. ročník Rockovej ligy 1999. Išlo o jediný koncert pod týmto názvom. Neskôr z nej vzišla skupina Eraserhead.

„Táto skupina hrala nesporne zaujímavú experimentálnu hudbu, ktorá však vyvolala rozporuplné reakcie publika. Ich vystúpenie sa spočiatku nieslo v jazzovom duchu, plynulo prechádzalo do psychedelickej improvizácie, ktorá vyvrcholila v štýle kabaretného šantánu, aby sa na to preniesla do tvrdých rockových sfér. Táto hudba rozhodne mala svoju myšlienku, škoda však technických problémov, zavinených samotnou kapelou. ´Základom našej muziky sú improvizácie, ´ zdôveril sa nám sólový gitarista skupiny Jožo Bodnár (ex-Spiders). Spýtali sme sa, prečo si zvolili práve názov Kill John Paul II. (v preklade – Zabi Jána Pavla II.). ´To bol len taký nápad, nič to nevyjadruje. Určite nejde o výzvu, alebo o niečo podobné, ´ uviedol J. Bodnár.” (Škrabalová Viktória: Druhé kolo Rockovej ligy sa nevyhlo technickým problémom. Prešovský Korzár. 19. 3. 1999. s. 4)

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK