Sobota, 30. máj 2020
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Už len dva celky s plným počtom bodov

Ďalším dvojkolom pokračovala druhá liga v malom futbale. Situácia na čele tabuľky sa zmenila iba minimálne, pretože dva vedúce celky prešli aj týmto sitom bez zakopnutia. Z čela, aspoň pre túto chvíľu, odišlo iba SC FOFO, ktorému sa nie veľmi darilo.

Sídlisko II opäť nenašlo premožiteľa a zvíťazilo nad Starými pánmi 7:2 a nad PILZNER teamom 4:3. Ten bol veľmi vyrovnaným súperom aj v ďalšom pre neho pomerne nešťastnom stretnutí s Noemom, ktorému až v závere podľahol rovnako o jediný gól, 2:3. FC Ambra nenechala nič na náhodu a porazila Starých pánov 12:7. S ExCentrumom to už bolo o čosi ťažšie, avšak víťazstvo 8:6 nad jedným z najskúsenejších mužstiev ligy je pre ňu veľmi dôležité. Už spomínané SC FOFO nemalo až tak úspešný víkend. Tentoraz nestačilo na svojich súperov a podľahlo 3:6 ExCentrumu a trocha nešťastne aj 6:7 Švábom. Výsledok kola dosiahlo ČIKO. Strelecké manévre zavŕšili víťazstvom 17:1 nad FC Šidlovec. K dobru sa im ráta aj plný bodový zisk v stretnutí s M-N Z.I.P., ktorých porazili 4:2. Zahanbiť sa nenechali ani futbalisti Pulpu, na štíte ktorých ostal nováčik FC Black Heards za porážku 1:15. V dobre rozohranom, aj keď miestami tvrdom a nervóznom zápase s Palmeirasom, prišiel Pulp o dva body až v závere gólom z pokutového kopu. Remíza 7:7 a predvedený výkon však sú prísľubom, že tento mladý celok ešte môže vyviesť svojim súperom parádne kúsky. Oveľa suverénnejšie si počínal Palmeiras v meraní síl s Noemom, ktorého deklasoval magickým výsledkom 10:0. Veľmi dobre si počínali futbalisti BF Designu a zaknihovali si plný bodový zisk. Najprv nedali žiadnu šancu Švábom a porazili ich vysoko 8:2 a podobne naložili aj M-N Z.I.P., ktorý hľadá vlaňajšiu stratenú formu a občas aj hráčov. Prehra 1:6 o tom vypovedá tou najjasnejšou rečou.

Tabuľka po 4. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1.Sídlisko II</td><td align="right">4</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>35:8</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>2.FC Ambra</td><td align="right">4</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>38:16</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>3.ČIKO</td><td align="right">4</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>32:13</td><td align="right">7</td></tr><tr><td>4.BF Design</td><td align="right">4</td><td align="right">3</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>20:9</td><td align="right">6</td></tr><tr><td>5.Pulp</td><td align="right">3</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>28:10</td><td align="right">5</td></tr><tr><td>6.Šváby</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td>26:23</td><td align="right">5</td></tr><tr><td>7.SC FOFO</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>26:20</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>8.ExCentrum</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>19:18</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>9.Noem</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>12:20</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>10.Palmeiras</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>20:24</td><td align="right">3</td></tr><tr><td>11.M-N Z.I.P.</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>11:15</td><td align="right">2</td></tr><tr><td>12.Starí páni</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>18:31</td><td align="right">0</td></tr><tr><td>13.PILZNER team</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>8:30</td><td align="right">0</td></tr><tr><td>14.FC Šidlovec</td><td align="right">3</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">3</td><td>10:37</td><td align="right">0</td></tr><tr><td>15.FC Black Heards</td><td align="right">3</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">3</td><td>5:34</td><td align="right">0</td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Personal Bajkal beh
V roku 2019 vznikla myšlienka charitatívneho behu na finančnú podporu školy, ktorá sa zmenila na skutočný „Bajkal beh“ s detským a klasickým okruhom, občerstvením, sprievodnými akciami a nadšením z pohybu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.