Štvrtok, 04. jún 2020
Meniny má Lenka | zajtra Laura

Elmont Flox neprehral už 16 - krát po sebe!

Pohár primátora v malom futbale priniesol už v prvom kole niekoľko prekvapení, ale druhé bolo minimálne v troch prípadoch skutočnou bombou. Najprv si obhajca titulu MFK Tatra Temex zmeral sily so svojim najväčším súperom v boji o vlaňajší primát, celkom MARTINA. V tomto ostro sledovanom stretnutí sa čakal vyrovnaný boj, ktorý sa však nekonal.

Majster si počínal skutočne majstrovsky a zvíťazil rozdielom triedy 14:5. Niečo podobné vyviedla šťuka doterajšieho priebehu Elmont Flox druhému vicemajstrovi Chaos Gemor Teamu. Ten nedokázal vzdorovať nováčikovi a podľahol mu na hlavu 4:13! Za zmienku rozhodne stojí fakt, že víťaz tohto duelu neprehral už v šestnástom stretnutí v hlavných súťažiach PAKMF po sebe, čo je viac než úctyhodný výkon. Aby prekvapeniam nebol koniec, ďalšie prišlo na rad v stretnutí druhého nováčika Patexu s jedným z kandidátov na popredné umiestnenie, celkom Prostejovská. Vysoký favorit nenašiel účinnú zbraň na svojho súpera a dokázal s ním „iba“ remizovať 5:5. Trocha v tieni týchto „bombastických“ výsledkov ostali zostávajúce dve stretnutia, v ktorých Markob porazil AC Šváby 5:2 a vo veľmi vyrovnanom a bojovnom stretnutí zvíťazil Atak Dubník nad celkom Safi 4:2. Druholigisti takisto nezaháľali a o body bojovali už v siedmom ligovom kole. Sídlisko II si poradilo s M-N Z.I.P. pomerne jednoznačne 7:2. Jeho najväčší súper o čelo tabuľky, FC Ambra, sa vyhupla na vedúcu priečku po jednoznačnom víťazstve nad FC Šidlovcom 11:1. SC FOFO, najlepšie si počínajúci nováčik súťaže, nestačil tentoraz na skúsených borcov z ČIKA a podľahol im 4:6. Výborný zápas sa odohral medzi Pulpom a ExCentrumom. Pulp, ako sa zdá, začína dozrievať na vedúce priečky, pretože v tomto dôležitom stretnutí dokázal zvíťaziť 4:3. Naopak, Noemu úvod sezóny veľmi nevychádza. Nad jeho sily bol tentoraz celok Švábov, ktorým podľahol 2:5. FC Black Heards márne bojovali o prvý bodový zápas, pretože Starí páni boli zásadne proti a zvíťazili 4:2.

Program nasledujúcich kôl:

Sobota, 8.h: Chaos Gemor Team - MFC Tatra Temex (G), MARTIN - Patex (P), Prostejovská - AC Šváby (M), 10.h: Atak Dubník - Elmont Flox (G), Markob - Safi (P), Šidlovec - Sídlisko II.

Nedeľa: 8.h: Starí páni - Palmeiras (G), BF Design - SC FOFO (P), ČIKO - FC Ambra (M), 10.h: ExCentrum - FC Black Heards (G), M-N Z.I.P. - Noem (P), Šváby - Pulp (M). Voľné kolo PILZNER team.

Tabuľka pohára primátora po 2. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. Tatra Temex</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>22:7</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>2. Atak Dubník</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>12:9</td><td align="right">4 </td></tr><tr><td>3. Prostejovská</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>16:6</td><td align="right">3</td></tr><tr><td>4. Elmont Flox</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>16:7</td><td align="right">3</td></tr><tr><td>5. Chaos Gemor</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>9:14</td><td align="right">2 </td></tr><tr><td>6. Markob</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>6:13</td><td align="right">2</td></tr><tr><td>7. Patex</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td>7:13</td><td align="right">1</td></tr><tr><td>8. MARTIN</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td>7:17</td><td align="right">1</td></tr><tr><td>9. AC Šváby</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>9:13</td><td align="right">0</td></tr><tr><td>10. Safi</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>2:9</td><td align="right">0</td></tr></table>

Tabuľka 2. ligy po 7. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. FC Ambra</td><td align="right">7</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>59:23</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>2. Sídlisko II</td><td align="right">7</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>48:16</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>3. Pulp</td><td align="right">6</td><td align="right">5</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>42:19</td><td align="right">11</td></tr><tr><td>4. ČIKO</td><td align="right">6</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td>42:23</td><td align="right">10</td></tr><tr><td>5. Šváby</td><td align="right">7</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>38:31</td><td align="right">9</td></tr><tr><td>6. ExCentrum</td><td align="right">7</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">3</td><td>28:24</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>7. BF Design</td><td align="right">6</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>28:7</td><td align="right">7</td></tr><tr><td>8. SC FOFO</td><td align="right">7</td><td align="right">3</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>39:35</td><td align="right">6</td></tr><tr><td>9. Palmeiras</td><td align="right">5</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>36:30</td><td align="right">5</td></tr><tr><td>10. Starí páni</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">5</td><td>32:41</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>11. M-N Z.I.P.</td><td align="right">6</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>21:32</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>12. Noem</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">5</td><td>18:36</td><td align="right">4</td></tr><tr><td>13. Pilzner team</td><td align="right">6</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">5</td><td>17:37</td><td align="right">2</td></tr><tr><td>14. FC Šidlovec</td><td align="right">6</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">5</td><td>18:58</td><td align="right">2</td></tr><tr><td>15. Black Heards</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">6</td><td>17:61</td><td align="right">0 </td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Relax-fit opäť víta svojich zákazníkov
Koronavírus zasiahol naše životy vo všetkých smeroch, od slobody pohybu, až po spôsob, akým pracujeme. Ľudia sa uzavreli do svojich domovov. Nie je žiadnym prekvapením, že máme strach o seba a svojich blízkych z rizika nakazenia sa, o budúcnosť a o svoju prácu.
TAXANA najčastejšie odpovedá na otázky o koronaopatreniach
Viac ako 41 000 nových unikátnych klientov využilo len za štyri mesiace tohto roka možnosť poradiť sa s TAXANOU. Chatbot finančnej správy pomáha klientom najmä v otázkach spojených s koronakrízou a opatreniami, ktoré v tejto súvislosti finančná správa v zmysle legislatívny zabezpečuje. Obsah TAXANY finančná správa pravidelne aktualizuje.
FOTO: Potulky Prešovom
Každý z nás by si najradšej užíval májové slnečné lúče, no všetci sedíme doma. Tak vám ich prinesieme aspoň spoza objektívov dvoch mladých chlapcov.
Bardejovské kúpele sú od 12.mája otvorené, zatiaľ len pre poistencov
V Bardejovských kúpeľoch, a.s. začala v utorok 12.mája 2020 obmedzená prevádzka, zatiaľ iba pre klientov zdravotných poisťovní.
Odpad narástol o štvrtinu Financovanie triedeného zberu na Slovensku je reálne ohrozené
Technické služby mesta Prešov (TSmP) po znovuotvorení zberných dvorov obnovili od 4. mája aj príjem drobného stavebného odpadu. „Pomaly sa vraciame do normálu. Ústredný krízový štáb už aj pre nás uvoľnil mnohé pravidlá, ktoré nám znemožňovali každodennú prácu. Čím viac času trávia obyvatelia doma, o to viac práce majú naši smetiari, “ vysvetľuje predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ Ing. Milan Toth.
V Zariadení pre seniorov Náruč sa opäť testovalo, koronavírus u nikoho nepotvrdili
Do prešovských zariadení pre seniorov sa koronavírus nedostal. Potvrdili to aj opakované testy, ktoré v týchto dňoch vykonali v ZpS Náruč.
Rady odborníkov pre vyťažených rodičov: Vďaka týmto trom krokom karanténu so školákmi hravo zvládnete!
Pre väčšinu detí ide o splnený sen, no rodičom sa z toho robia len vrásky na čele. Zatvorené školy a škôlky v dôsledku pandémie sú pre nás ťažkou skúškou. Nie len že musíme zvládať svoje zamestnanie a domácnosť, stali sme sa aj učiteľmi na plný úväzok. Ako to celé zvládnuť a nezblázniť sa? Odborníci radia, ako deti motivovať k učeniu ešte pred riadnym otvorením škôl a zároveň si pri tom zachovať chladnú hlavu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.