Utorok, 25. január 2022
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Zástupca primátora prijal futbalistov

Zástupca primátora mesta Ing. Štefan Kužma prijal 2. augusta 2000 na radnici 22 - člennú delegáciu mladých futbalistov FC Tatran Prešov, ktorú viedol jeho prezident Vladislav Sabol.

Starší dorastenci pod taktovkou trénera Jána Molku sa stali v uplynulej sezóne víťazom prvej ligy a obhájili tak titul majstrov Slovenska vo svojej kategórii, keď z 26 zápasov boli úspešní v 19 súbojoch. Štyria hráči ( Hricko, Halčák, Adam a Ferenc ) obliekli aj reprezentačný dres Slovenska do 18 rokov a piati ( Šesták, Ambrózy, Slanina, Kovalík a Guman ) figurovali v slovenskom výbere do 17 rokov. Viceprimátor mesta Š. Kužma im poďakoval za výbornú reprezentáciu šarišskej metropoly a zaželal veľa úspechov na domácich trávnikoch a vyjadril presvedčenie, že niektorým z nich sa raz určite otvorí cesta aj do zahraničných klubov.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK