Piatok, 15. november 2019
Meniny má Leopold | zajtra Agnesa

Policajti dnes darovali takmer 14 litrov krvi

Prešovskí policajti dnes predpoludním priamo v sídle Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove (KR PZ) darovali takmer 14 litrov krvi.

Hovorca KR PZ Daniel Džobaník pre TASR uviedol, že medzi príslušníkmi sú pravidelní darcovia, ale zapájajú sa aj do akcií pri rôznych príležitostiach.

Hromadný odber krvi v budove krajského policajného riaditeľstva realizovali pracovníci Národnej transfúznej služby, ktorí tu inštalovali tri mobilné odberové lôžka.

Džobaník konštatoval, že najvzácnejšiu tekutinu darovali radoví policajti, ale aj vedúci pracovníci odborov, rôznych vekových kategórií. Medzi nimi bolo aj šesť takých, ktorí krv darovali po prvýkrát v živote.

"Som rád, že 31 našich policajtov sa dnes rozhodlo pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Policajti sa pri svojej práci často stretávajú so situáciami, kedy život a zdravie ľudí závisí od toho, či bude v nemocniciach dostatok krvi", konštatoval riaditeľ KR PZ v Prešove Jozef Seman.

Mohlo by Vás zaujímať
Lúpežne prepadli 3 mladých ľudí
Vo štvrtok ( 10.10.2019 ) vo večerných hodinách na Ul. Hlavnej v Prešove, dvaja páchatelia fyzicky napadli troch mladých ľudí (17 ročného mladíka z obce Priekopa, 17 ročného mladíka z Medzilaboriec i 18 ročnú slečnu z obce Fričkovce).
Pátranie po hľadanej osobe
Juraj HREHORČÁK, nar. 04.10.1972, bytom Poprad, prechodne Jaskov rad Bratislava, Podzáhradná 100
Pátranie po hľadanej osobe
Ľuboš ODROBINA, nar. 03. 07. 1986, bytom Poprad, Jarná 2945/9.
Stačilo zasvietiť a bolo by nešťastie na svete
V sobotu ( 03.11.2019 ) popoludní bola hliadka z Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov- Sever vyslaná na preverenie oznámenia, že na Ul. Prostejovskej v Prešove uniká plyn. Túto udalosť na políciu oznámil samotný správca bytového domu.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan KAĽAVSKÝ, nar. 14. 12. 1995, bytom Granč-Petrovce, Štefana Petróczyho 39/5
Pátranie po hľadanej osobe
DZIDO Ľuboš, nar. 20.07.1989, bytom Vranov nad Topľou.
Pátranie po hľadanej osobe
Vladimír RÁKOCZY, nar. 10. 02. 1977, bytom Poprad, Tomášikova 2570/32
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.