Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Opitého mestského policajta prepustili

Za hrubé porušenie pracovnej disciplíny rozviazali 16. októbra s okamžitou platnosťou pracovný pomer so zamestnancom Mestskej polície v Prešove Miroslavom H. Na služobnej Felicii v sobotu 13. októbra havaroval mimo mesta Prešov v obci Chmeľovec a svojmu spolujazdcovi a kolegovi Petrovi I. spôsobil ťažké zranenie. Je u neho podozrenie zo zlomeniny kľúčnej kosti, preto jeho pracovný pomer zamestnávateľ posúdi neskôr.

Náčelník Mestskej polície v Prešove Ján Pavlovský 16. októbra informoval, že nevie si tento skutok vysvetliť, pretože išlo o dvoch skúsených a dlhoročných zamestnancov, ktorí svojvoľne v službe vzali auto a opustili mesto Prešov. Povedal tiež, že zvažuje podanie trestných oznámení zo spáchania viacerých trestných činov, o. i. zneužitia právomocí verejného činiteľa, poškodenia cudzej veci v opitosti, ublíženie na zdraví. Miroslavovi H. namerali v krvi 1,17 promile alkoholu. Na služobnom vozidle vznikla škoda asi 150 tisíc Sk.

J. Pavlovský poznamenal, že sprísnia kontroly požitia alkoholu pred nástupom do služby a navyše vytypujú úzky okruh tých, ktorí budú môcť na služobných vozidlách šoférovať. Okrem toho jednotlivým veliteľom pracovísk budú musieť členovia motorizovaných hliadok zdôvodňovať zistený najazdený vyšší počet km.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK