Nedeľa, 05. júl 2020
Meniny má Cyril, Metod | zajtra Patrik, Patrícia

Temex jesenným majstrom...

Záverečné jesenné kolo Pohára primátora v malom futbale malo rozhodnúť predovšetkým o držiteľovi jesenného primátu. O zisk „polovičatého“ majstra bojovali v priamom súboji futbalisti MFC Tatra Temex s Elmontom Floxom. Na prekvapenie si po dlhú dobu úspešnejšie počínal nováčik Elmont Flox, ktorý dvakrát viedol. Keď už sa zdalo, že o jeho víťazstve 2:1 nebude pochýb, Temex udrel doslova v hodine dvanástej a v poslednej minúte vyrovnal. Znamená to, že jesenný titul patrí obhajcovi trofeje a nováčikovi o skóre ostala tretia priečka.

O strieborný stupienok ho „okradla“ Hesta, ktorá sa po nie najlepšom začiatku sezóny opäť vrátila do skvelej fazóny a rozstrieľala Safi 17:2. Dramatický duel zohrali medzi sebou Markob s Patexom. Markob viedol už 6:3, potom sa o slovo prihlásil aj Patex, ale viac ako na skorigovanie stavu na konečných 6:5 pre Markob už nemal síl. Prostejovská si v akomsi netradičnom derby zmerala sily s Atak Dubníkom. Pikantnosť tohto súboja podčiarkoval fakt, že bývalý majster FK Atak Mideo sa „bratsky“ rozdelil do týchto dvoch mužstiev. To však bola hádam jediná zaujímavosť stretnutia, pretože futbal bol obojstranne priemerný. Napriek tomu mala Prostejovská od počiatku navrch a svoju hernú prevahu pretavila do víťazstva 6:3. AC Šváby ostanú aj po poslednom jesennom kole na chvoste tabuľky, pretože Chaos Gemor team sa pripravil lepšie a zvíťazil 12:6. V druhej lige pútal na seba pozornosť predovšetkým zápas vedúceho Pulpu a druhej FC Ambry. Hral sa veľmi dobrý futbal, hoci miestami hlavne zo strany Ambry až neopodstatnene tvrdý zápas, v ktorom vynikli obaja brankári. Mladíci z Pulpu mali síce optickú prevahu, avšak často zabúdali na zadné vrátka, čo Ambra v druhej časti stretnutia s prehľadom využila a zvíťazila presvedčivo 6:1. Sídlisko II nepripustilo prekvapenie a Noem nezopakoval svoj výkon spred týždňa. Jasným rezultátom je víťazstvo „Sídliskárov“ v pomere 7:1. M-N Z.I.P. si nedokázali poradiť so svojim rivalom ExCentrumom, ktorému podľahli 4:6. FC Šidlovec sa bratsky podelil o body so Starými pánmi za remízu 6:6. Podobne pochodili BF Design so SOFOSOM, ale tentokrát sa skóre nezmenilo od stavu 5:5. PILZNER team dosiahol ďalší zo svojich úspechov. Na jeho štíte ostal úplne nečakane bývalý prvoligista ČIKO, ktorý mu podľahol 5:9. Nezaháľali ani hráči SC FOFO a v súboji s FC Black Heards si po víťazstve 6:2 pripísali ďalšie dva víťazné body.

Program nasledujúceho kola:

Sobota, 8.h: FC Black Heards - FC Ambra (G), PILZNER team - BF Design (P), ExCentrum - FC Šidlovec (M), 10.h: SOFOS - SC FOFO (G), Starí páni - ČIKO (P), Šváby - M-N Z.I.P. (M), 12.h: Pulp - Sídlisko II (P). Voľné kolo Noem.

Tabuľka Pohára primátora po 9. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. Tatra Temex</td><td align="right">9</td><td align="right">7</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td>70:26</td><td align="right">15</td></tr><tr><td>2. Hesta</td><td align="right">9</td><td align="right">6</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>69:43</td><td align="right">13</td></tr><tr><td>3. Elmont Flox</td><td align="right">9</td><td align="right">5</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td>59:37</td><td align="right">13</td></tr><tr><td>4. Prostejovská</td><td align="right">9</td><td align="right">5</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td>61:36</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>5. Atak Dubník</td><td align="right">9</td><td align="right">5</td><td align="right">1</td><td align="right">3</td><td>40:34</td><td align="right">11 </td></tr><tr><td>6. Chaos Gemor </td><td align="right">9</td><td align="right">4</td><td align="right">0</td><td align="right">5</td><td>47:70</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>7. Patex</td><td align="right">9</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td align="right">5</td><td>42:70</td><td align="right">7</td></tr><tr><td>8. Markob</td><td align="right">9</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">5</td><td>33:58</td><td align="right">6</td></tr><tr><td>9. Safi</td><td align="right">9</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">7</td><td>27:60</td><td align="right">3</td></tr><tr><td>10. AC Šváby</td><td align="right">9</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>43:75</td><td align="right">2</td></tr></table>

Tabuľka 2. ligy po 14. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. FC Ambra</td><td align="right">13</td><td align="right">11</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>102:49</td><td align="right">22</td></tr><tr><td>2. Pulp</td><td align="right">13</td><td align="right">10</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td>105:49</td><td align="right">21</td></tr><tr><td>3. SOFOS</td><td align="right">13</td><td align="right">9</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td>94:53</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>4. Sídlisko II</td><td align="right">13</td><td align="right">9</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>78:41</td><td align="right">18</td></tr><tr><td>5. ExCentrum</td><td align="right">13</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>70:50</td><td align="right">16</td></tr><tr><td>6. BF Design</td><td align="right">13</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>79:51</td><td align="right">16</td></tr><tr><td>7. ČIKO</td><td align="right">13</td><td align="right">6</td><td align="right">2</td><td align="right">5</td><td>82:62</td><td align="right">14</td></tr><tr><td>8. Šváby</td><td align="right">13</td><td align="right">6</td><td align="right">1</td><td align="right">6</td><td>66:72</td><td align="right">13</td></tr><tr><td>9. SC FOFO</td><td align="right">13</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">7</td><td>76:73</td><td align="right">12 </td></tr><tr><td>10. Noem</td><td align="right">14</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>50:73</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>11. Pilzner team</td><td align="right">13</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">7</td><td>58:78</td><td align="right">10</td></tr><tr><td>12. M-N Z.I.P.</td><td align="right">13</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">8</td><td>57:96</td><td align="right">9</td></tr><tr><td>13. Starí páni</td><td align="right">13</td><td align="right">3</td><td align="right">2</td><td align="right">8</td><td>59:76</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>14. FC Šidlovec</td><td align="right">13</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td align="right">10</td><td>41:104 </td><td align="right">4 </td></tr><tr><td>15. BlackHeards</td><td align="right">13</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td align="right">12</td><td>38:133</td><td align="right">1 </td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
Prešovčania už môžu využívať atletický areál pri ZŠ Májové námestie
V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení proti šíreniu ochorenia COVID-19 môžu Prešovčania od 5.6.2020 využívať na športové aktivity aj atletický areál pri ZŠ Májové námestie na sídlisku Sekčov.
3b PHbL: Vydarený reštart po dlhých 89 dňoch!
Presne dlhých 89 dní trval hokejbalový pôst v našom meste, ktorý zapríčinil celý svet trápiaci vírus COVID- 19. No verím, že teraz sme späť silnejší, zomknutejší a športuchtivejší, keď práve 3b Prešovská Hokejbalová liga je prvá a ak nie možno aj jediná súťaž, ktorá za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ,  hlavného hygienika SR a so súhlasom riaditeľky na ZŠ Čsl. Armády pani Mgr. Ľubici Kohániovej, počas minulého víkendu úspešne „reštartovala“ svoju činnosť.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.