Piatok, 13. december 2019
Meniny má Lucia | zajtra Branislava, Bronislava

Jesenné finále

Záverečným jesenným kolom vyvrcholila aj druhá liga v malom futbale. Pozornosť futbalových fanúšikov sa v tejto súťaži upriamila predovšetkým na to, kto obsadí tri postupové priečky znamenajúce od novej sezóny prvú ligu.

Najúspešnejšie si v tejto oblasti počínala FC Ambra, ktorá zaslúžene obsadila prvú priečku v súťaži. Potvrdila to aj vo svojom záverečnom vystúpení, v ktorom jednoznačne zdolala FC Black Heards 20:6. Počas celej súťaže jej na päty šliapal predovšetkým celok Pulpu. Ten však, ako už nie po prvý krát, nemal šťastný deň a prekvapujúco podľahol Sídlisku II 3:6. Tento rezultát znamenal, že Pulp neudržal ani druhé miesto v súťaži. Strieborná priečka tak patrí celku SOFOSu, ktorý začal súťaž priam katastrofálne. Postupne však našiel svoju fazónu, čo potvrdil aj v súboji s veľmi dobre hrajúcim SC FOFO. Napriek tomu, že stav 5:2 v prospech SOFOSu pár minút pred koncom neveštil dramatický zvrat, ba SOFOS mal niekoľko ďalších vyložených šancí, opak bol pravdou. SC FOFO zahralo vynikajúco a môže ich iba mrzieť, že podobnú efektivitu nepreukázalo aj o čosi skôr, pretože konečný výsledok 5:6 v ich neprospech sa mohol dosť dobre aj otočiť. PILZNER team sa v posledných stretnutiach pochlapil a nezačal inak ani v súboji s BF Designom, keď sa ujal vedenia. Vo vyrovnanom stretnutí však mal nakoniec navrch ich súper, ktorý zvíťazil 7:5. ČIKO si tiež udržuje v poslednej dobe pomerne stabilnú výkonnosť, čo potvrdilo aj v stretnutí so Starými pánmi, keď zvíťazilo 10:6. Jedno z najskúsenejších družstiev súťaže - ExCentrum - sa nevzdáva nádeje na postupovú trojku. Víťazstve 3:0 nad FC Šidlovcom ho udržalo v tesnom závese za ich snom a jar ukáže či ho hráči tohto celku dokážu pretaviť aj do reality. Výsledok kola dosiahli trocha nečakane Šváby. Treba však poznamenať, že ich súper M.N Z.I.P. akoby si aspoň raz za mesiac koledoval o dvojcifernú nádielku. Ani tentoraz tomu nebolo inak. Šváby pálili ako na skutočnom bojovom poli a ich kanonáda sa zastavila na konečnom výsledku 24:2. Malému futbalu v tejto sezóne ešte zďaleka neodzvonili, pretože na rad prichádza ligový pohár - GRANITO Cup - v ktorom si vzájomne v štyroch skupinách zmerajú sily celky z Pohára primátora aj z druhej ligy.

Program GRANITO Cupu:

Sobota, 8.h: Safi - Black Heards (skupina A, ihrisko G), Hesta - FC Šidlovec (skupina B, ihrisko P), 9,20.: SOFOS - SC FOFO (sk. A,G), Prostejovská - Sídlisko II (sk.B,P), 10,30: M-N Z.I.P. - Noem (sk.A,G), Elmont Flox - BF Design (sk.B,P).

Nedeľa, 8.h: Chaos Gemor team - Šváby (sk.C,G), Atak Dubník - Pilzner team (sk.D,P), 9,20: Markob - Pulp (sk.C,G), AC Šváby - Starí páni (sk.D,P), 10,30: Patex - ExCentrum (sk.C,G), FC Ambra - ČIKO (sk.D,P), 11,45: MFC Tatra Temex - SC FOFO (sk.A,G), Safi - Noem (sk.A,P).

Tabuľka 2. ligy po 15. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. FC Ambra</td><td align="right">14</td><td align="right">12</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>122:55</td><td align="right">24</td></tr><tr><td>2. SOFOS</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td>100:58</td><td align="right">22</td></tr><tr><td>3. Pulp</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">1</td><td align="right">3</td><td>108:55</td><td align="right">21</td></tr><tr><td>4. Sídlisko II</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>84:44</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>5. ExCentrum</td><td align="right">14</td><td align="right">8</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>73:50</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>6. BF Design</td><td align="right">14</td><td align="right">8</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>86:56</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>7. ČIKO</td><td align="right">14</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">5</td><td>92:68</td><td align="right">16</td></tr><tr><td>8. Šváby</td><td align="right">14</td><td align="right">7</td><td align="right">1</td><td align="right">6</td><td>90:72</td><td align="right">15</td></tr><tr><td>9. SC FOFO</td><td align="right">14</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>81:78</td><td align="right">12 </td></tr><tr><td>10. Noem</td><td align="right">14</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>50:73</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>11. Pilzner team</td><td align="right">14</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">8</td><td>63:85</td><td align="right">10</td></tr><tr><td>12. M-N Z.I.P.</td><td align="right">14</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">9</td><td>59:120</td><td align="right">9</td></tr><tr><td>13. Starí páni</td><td align="right">14</td><td align="right">3</td><td align="right">2</td><td align="right">9</td><td>65:86</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>14. FC Šidlovec</td><td align="right">14</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td align="right">11</td><td>41:107 </td><td align="right">4</td></tr><tr><td>15. BlackHeards </td><td align="right">14</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td align="right">12</td><td>44:153</td><td align="right">1 </td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Vybojovali postup, museli ho odmietnuť
Hráči futsalového klubu FK Ekoprim Prešov získali v minulej sezóne druhej ligy Východ prvé miesto a postup do najvyššej súťaže. Snažili sa o to zo všetkých síl.
MS 2019 v Kickboxe v tureckej Antalyi
Historický úspech najúspešnejšieho kickboxera Slovenska Mareka Karlíka z Prešova.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach
Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
3b PHbL: Jesenným majstrom HBC ASSASSINS Prešov
V prvý decembrový deň pani zima svojím prvým ľadom na hokejbalovom ihrisku rozhodla, že je čas si dať prestávku a oddýchnuť si, čo samozrejme budeme rešpektovať.
Prešovskí volejbalisti zdolali Nitru a kolektívnym výkonom potešili divákov
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov vyhrali v sobotňajšom zápase 11. kola Edymax extraligy mužov nad VKP Bystrina SPU Nitra 3:0 (19, 24, 22) a zaznamenali piaty úspech v sezóne. Nitra ukončila päťzápasovú sériu víťazstiev, prehrala prvýkrát od 19. októbra. Na domácej palubovke zaznamenal kapitán Prešova Martin Sopko st. 21 bodov vrátane 5 es a upevnil si pozíciu najlepšie podávajúceho hráča extraligy (29 es). Ivo Mikovčík sa blysol 5 blokmi. Najužitočnejším hráčom zápasu sa stal prešovský nahrávač Mário Oleárnik.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.