Utorok, 14. júl 2020
Meniny má Kamil | zajtra Henrich

Jesenné finále

Záverečným jesenným kolom vyvrcholila aj druhá liga v malom futbale. Pozornosť futbalových fanúšikov sa v tejto súťaži upriamila predovšetkým na to, kto obsadí tri postupové priečky znamenajúce od novej sezóny prvú ligu.

Najúspešnejšie si v tejto oblasti počínala FC Ambra, ktorá zaslúžene obsadila prvú priečku v súťaži. Potvrdila to aj vo svojom záverečnom vystúpení, v ktorom jednoznačne zdolala FC Black Heards 20:6. Počas celej súťaže jej na päty šliapal predovšetkým celok Pulpu. Ten však, ako už nie po prvý krát, nemal šťastný deň a prekvapujúco podľahol Sídlisku II 3:6. Tento rezultát znamenal, že Pulp neudržal ani druhé miesto v súťaži. Strieborná priečka tak patrí celku SOFOSu, ktorý začal súťaž priam katastrofálne. Postupne však našiel svoju fazónu, čo potvrdil aj v súboji s veľmi dobre hrajúcim SC FOFO. Napriek tomu, že stav 5:2 v prospech SOFOSu pár minút pred koncom neveštil dramatický zvrat, ba SOFOS mal niekoľko ďalších vyložených šancí, opak bol pravdou. SC FOFO zahralo vynikajúco a môže ich iba mrzieť, že podobnú efektivitu nepreukázalo aj o čosi skôr, pretože konečný výsledok 5:6 v ich neprospech sa mohol dosť dobre aj otočiť. PILZNER team sa v posledných stretnutiach pochlapil a nezačal inak ani v súboji s BF Designom, keď sa ujal vedenia. Vo vyrovnanom stretnutí však mal nakoniec navrch ich súper, ktorý zvíťazil 7:5. ČIKO si tiež udržuje v poslednej dobe pomerne stabilnú výkonnosť, čo potvrdilo aj v stretnutí so Starými pánmi, keď zvíťazilo 10:6. Jedno z najskúsenejších družstiev súťaže - ExCentrum - sa nevzdáva nádeje na postupovú trojku. Víťazstve 3:0 nad FC Šidlovcom ho udržalo v tesnom závese za ich snom a jar ukáže či ho hráči tohto celku dokážu pretaviť aj do reality. Výsledok kola dosiahli trocha nečakane Šváby. Treba však poznamenať, že ich súper M.N Z.I.P. akoby si aspoň raz za mesiac koledoval o dvojcifernú nádielku. Ani tentoraz tomu nebolo inak. Šváby pálili ako na skutočnom bojovom poli a ich kanonáda sa zastavila na konečnom výsledku 24:2. Malému futbalu v tejto sezóne ešte zďaleka neodzvonili, pretože na rad prichádza ligový pohár - GRANITO Cup - v ktorom si vzájomne v štyroch skupinách zmerajú sily celky z Pohára primátora aj z druhej ligy.

Program GRANITO Cupu:

Sobota, 8.h: Safi - Black Heards (skupina A, ihrisko G), Hesta - FC Šidlovec (skupina B, ihrisko P), 9,20.: SOFOS - SC FOFO (sk. A,G), Prostejovská - Sídlisko II (sk.B,P), 10,30: M-N Z.I.P. - Noem (sk.A,G), Elmont Flox - BF Design (sk.B,P).

Nedeľa, 8.h: Chaos Gemor team - Šváby (sk.C,G), Atak Dubník - Pilzner team (sk.D,P), 9,20: Markob - Pulp (sk.C,G), AC Šváby - Starí páni (sk.D,P), 10,30: Patex - ExCentrum (sk.C,G), FC Ambra - ČIKO (sk.D,P), 11,45: MFC Tatra Temex - SC FOFO (sk.A,G), Safi - Noem (sk.A,P).

Tabuľka 2. ligy po 15. kole:

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td>1. FC Ambra</td><td align="right">14</td><td align="right">12</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>122:55</td><td align="right">24</td></tr><tr><td>2. SOFOS</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td>100:58</td><td align="right">22</td></tr><tr><td>3. Pulp</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">1</td><td align="right">3</td><td>108:55</td><td align="right">21</td></tr><tr><td>4. Sídlisko II</td><td align="right">14</td><td align="right">10</td><td align="right">0</td><td align="right">4</td><td>84:44</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>5. ExCentrum</td><td align="right">14</td><td align="right">8</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>73:50</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>6. BF Design</td><td align="right">14</td><td align="right">8</td><td align="right">2</td><td align="right">4</td><td>86:56</td><td align="right">20</td></tr><tr><td>7. ČIKO</td><td align="right">14</td><td align="right">7</td><td align="right">2</td><td align="right">5</td><td>92:68</td><td align="right">16</td></tr><tr><td>8. Šváby</td><td align="right">14</td><td align="right">7</td><td align="right">1</td><td align="right">6</td><td>90:72</td><td align="right">15</td></tr><tr><td>9. SC FOFO</td><td align="right">14</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>81:78</td><td align="right">12 </td></tr><tr><td>10. Noem</td><td align="right">14</td><td align="right">6</td><td align="right">0</td><td align="right">8</td><td>50:73</td><td align="right">12</td></tr><tr><td>11. Pilzner team</td><td align="right">14</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">8</td><td>63:85</td><td align="right">10</td></tr><tr><td>12. M-N Z.I.P.</td><td align="right">14</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">9</td><td>59:120</td><td align="right">9</td></tr><tr><td>13. Starí páni</td><td align="right">14</td><td align="right">3</td><td align="right">2</td><td align="right">9</td><td>65:86</td><td align="right">8</td></tr><tr><td>14. FC Šidlovec</td><td align="right">14</td><td align="right">1</td><td align="right">2</td><td align="right">11</td><td>41:107 </td><td align="right">4</td></tr><tr><td>15. BlackHeards </td><td align="right">14</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td align="right">12</td><td>44:153</td><td align="right">1 </td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.