Štvrtok, 04. jún 2020
Meniny má Lenka | zajtra Laura

Počas osláv nového roka ošetrili v nemocniciach viacero osôb

Hasiči na území Prešovského kraja absolvovali včera od skorého rána do desať výjazdov.

Zasahovali väčšinou pri dopravných nehodách, ako aj pri požiaroch.

Na odstraňovaní následkov dopravnej nehody pracovali príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove na Rusínskej ulici v dopoludňajších hodinách, kde narazil vodič so zadnou časťou auta do stĺpa verejného osvetlenia, informoval TASR Pavol Klabník z prešovského Krajského riaditeľstva HaZZ.

Hasiči asistovali aj pri nehode vo Svidníku, pri ktorej skončilo motorové vozidlo v priekope. Pri prvej dopravnej kolízii v Prešove sa zranil jeden človek, v druhom prípade k zraneniu osôb nedošlo.

Príslušníci HaZZ včera likvidovali aj požiar v byte na ulici Antona Prídavku v Prešove, kde sa vznietila vianočná ikebana. V bytových priestoroch sa nachádzala v čase zásahu jedna osoba. "Za účelom vyšetrenia sa k mladému mužovi privolala rýchla lekárska pomoc, keďže mohol byť priotrávený dymovými splodinami", podotkol Klabník.

Príslušníci HaZZ hasili oheň aj v Gánovciach v okrese Poprad, kde horel bútľavý strom, i v Hostoviciach v okrese Snina, kde sa vznietilo komínové teleso a v Levoči. Oheň sa tam rozšíril v skladových priestoroch.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.