Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

GRANITO Cup sa rozbehol na plné obrátky

Ligový pohár v malom futbale, ktorý nesie názov GRANITO Cup, sa po tretí krát prihlásil o slovo. Celky z Pohára primátora a druhej ligy bojujú v štyroch skupinách o dovedna osem postupových miest. Skupina A, ktorá je najpočetnejšia, pretože ju tvorí až sedem celkov, rozohrala úvodné stretnutia podľa predpokladov. Safi porazila Black Heards 5:1, avšak v súboji s Noemom tentoraz zaváhala a podľahla mu 3:4. O čosi podobné sa postaral aj víťaz predchádzajúceho duelu, ktorý je už typický tým, že sa ťažko motivuje ku dobrým výsledkom v rade za sebou.

Využili to M-N Z.I.P. a zvíťazili nad Noemom 7:5. Žreb dal opäť dohromady SOFOS a SC FOFO, ktorý ukončili druhú ligu vzájomným súbojom. V GRANITO Cupe si opäť lepšie počínali hráči SOFOSU, keď súpera zdolali 3:1. MFC Tatra Temex zahral ako sa na jesenného majstra patrí a doslova rozdrvil SC FOFO 14:4. V skupine B dosiahla výledok kola Hesta, na ktorú nestačil Šidlovec a podľahol jej vysoko 1:15. O jedno z mála prekvapení sa postarali v poslednej dobe dobre hrajúci borci zo Sídliska II. V stretnutí s Prostejovskou, ktorá nemala svoj strelecký deň a zahodila aj nemožné, dokázali zvíťaziť 4:2. Elmont Flox pokračuje v skvelých výkonoch a nestačil naň ani BF Design. Výsledok 11:3 v prospech Elmontu Floxu hovorí jasnou rečou. V C skupine držali taktovku stretnutí v rukách účastníci Pohára primátora. Najprv Chaos Gemor zdolal Šváby 8:4, potom už diváci videli oveľa dramatickejšie stretnutie, v ktorom na seba narazili Markob a Pulp. Markob lepšie zvládol neľahkého súpera a zvíťazil 4:3. Ešte v minulej sezóne rivali z druhej ligy, dnes už celky hrajúce rozdielne súťaže a produkujúce rozdielnu kvalitu. To je vstupná informácia o dueli Patex - ExCentrum. Prvoligista nedal ExCentrumu žiadnu šancu a presvedčivo zvíťazil 12:1. D skupinu otvorili celky Ataku Dubníka a PILZNER tímu. Nováčik druhej ligy po počiatočnej prevahe Ataku Dubník zaskočil súpera bojovnosťou a odhodlanosťou a takmer zvrátil priebeh stretnutia. Záver však patril favoritovi, ktorý zvíťazil 7:3. AC Šváby nečakane podľahli Starým pánom 2:3 a smolu sa im z kopačiek nepodarilo odlepiť ani v GRANITO Cupe. Veľmi vyrovnané a dobré stretnutie odohrali FC Ambra s ČIKOM. Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvej časti hry dominovalo ČIKO a vyhralo ho 3:0. V druhej zasa opraty držala v rukách Ambra a vsietila navlas rovnaký počet gólov. Zrodila sa tak remíza 3:3.

Program nasledujúceho kola:

Sobota, 8.h: PILZNER team - ČIKO ( skupina D, G), Šváby - ExCentrum (skupina C, P), 9,20.h: Starí páni - FC Ambra (sk.D. G), Pulp - Patex (sk.C, P), 10,30 h: SC FOFO - Safi (sk.A, P), Chaos Gemor Team - Markob (sk.C, G), 11,45 h: SOFOS - M-N Z.I.P. (sk.A, G), 12,00: Atak Dubník - AC Šváby (sk.D, G).

Nedeľa: 8.h: Šidlovec - BF Design (sk.B, P), SC FOFO - M-N. Z.I.P. (sk.A, P), 9,20 h: Sídlisko II - Elmont Flox (sk.B, G), FC Black Heards - SOFOS (sk.A, P), 10,30: Hesta - Prostejovská (sk.B, G), MFC Tatra Temex - Safi (sk.A, G).

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.