Piatok, 13. december 2019
Meniny má Lucia | zajtra Branislava, Bronislava

GRANITO Cup sa rozbehol na plné obrátky

Ligový pohár v malom futbale, ktorý nesie názov GRANITO Cup, sa po tretí krát prihlásil o slovo. Celky z Pohára primátora a druhej ligy bojujú v štyroch skupinách o dovedna osem postupových miest. Skupina A, ktorá je najpočetnejšia, pretože ju tvorí až sedem celkov, rozohrala úvodné stretnutia podľa predpokladov. Safi porazila Black Heards 5:1, avšak v súboji s Noemom tentoraz zaváhala a podľahla mu 3:4. O čosi podobné sa postaral aj víťaz predchádzajúceho duelu, ktorý je už typický tým, že sa ťažko motivuje ku dobrým výsledkom v rade za sebou.

Využili to M-N Z.I.P. a zvíťazili nad Noemom 7:5. Žreb dal opäť dohromady SOFOS a SC FOFO, ktorý ukončili druhú ligu vzájomným súbojom. V GRANITO Cupe si opäť lepšie počínali hráči SOFOSU, keď súpera zdolali 3:1. MFC Tatra Temex zahral ako sa na jesenného majstra patrí a doslova rozdrvil SC FOFO 14:4. V skupine B dosiahla výledok kola Hesta, na ktorú nestačil Šidlovec a podľahol jej vysoko 1:15. O jedno z mála prekvapení sa postarali v poslednej dobe dobre hrajúci borci zo Sídliska II. V stretnutí s Prostejovskou, ktorá nemala svoj strelecký deň a zahodila aj nemožné, dokázali zvíťaziť 4:2. Elmont Flox pokračuje v skvelých výkonoch a nestačil naň ani BF Design. Výsledok 11:3 v prospech Elmontu Floxu hovorí jasnou rečou. V C skupine držali taktovku stretnutí v rukách účastníci Pohára primátora. Najprv Chaos Gemor zdolal Šváby 8:4, potom už diváci videli oveľa dramatickejšie stretnutie, v ktorom na seba narazili Markob a Pulp. Markob lepšie zvládol neľahkého súpera a zvíťazil 4:3. Ešte v minulej sezóne rivali z druhej ligy, dnes už celky hrajúce rozdielne súťaže a produkujúce rozdielnu kvalitu. To je vstupná informácia o dueli Patex - ExCentrum. Prvoligista nedal ExCentrumu žiadnu šancu a presvedčivo zvíťazil 12:1. D skupinu otvorili celky Ataku Dubníka a PILZNER tímu. Nováčik druhej ligy po počiatočnej prevahe Ataku Dubník zaskočil súpera bojovnosťou a odhodlanosťou a takmer zvrátil priebeh stretnutia. Záver však patril favoritovi, ktorý zvíťazil 7:3. AC Šváby nečakane podľahli Starým pánom 2:3 a smolu sa im z kopačiek nepodarilo odlepiť ani v GRANITO Cupe. Veľmi vyrovnané a dobré stretnutie odohrali FC Ambra s ČIKOM. Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvej časti hry dominovalo ČIKO a vyhralo ho 3:0. V druhej zasa opraty držala v rukách Ambra a vsietila navlas rovnaký počet gólov. Zrodila sa tak remíza 3:3.

Program nasledujúceho kola:

Sobota, 8.h: PILZNER team - ČIKO ( skupina D, G), Šváby - ExCentrum (skupina C, P), 9,20.h: Starí páni - FC Ambra (sk.D. G), Pulp - Patex (sk.C, P), 10,30 h: SC FOFO - Safi (sk.A, P), Chaos Gemor Team - Markob (sk.C, G), 11,45 h: SOFOS - M-N Z.I.P. (sk.A, G), 12,00: Atak Dubník - AC Šváby (sk.D, G).

Nedeľa: 8.h: Šidlovec - BF Design (sk.B, P), SC FOFO - M-N. Z.I.P. (sk.A, P), 9,20 h: Sídlisko II - Elmont Flox (sk.B, G), FC Black Heards - SOFOS (sk.A, P), 10,30: Hesta - Prostejovská (sk.B, G), MFC Tatra Temex - Safi (sk.A, G).

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.