Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Do zimnej prestávky iba jediné kolo

Do úplného vyčerpania jesenného programu uličnej ligy v malom futbale ostali odohrať ešte posledné stretnutia pred zimnou prestávkou. Toto konštatovanie však nie je úplne presné, pretože poniektoré celky využili lákavú ponuku Joma Cupu a stretnutia si preložili na jarné termíny. Nič to však nemení na fakte, že uplynulý víkend sa hralo o sto šesť a padlo aj pomerne veľa gólov.

V skupine A sa doposiaľ najviac darí MFC Tatra Temexu, hoci tentoraz to nemal vôbec jednoduché. Iba štyria(!) statoční hráči Safi do poľa a skvelý brankár, narobili favoritovi veľké problémy. Pre Temex bola súperova bránka akoby zakliata, avšak ani heroický výkon Safi neodvrátil prehru 0:2. SC FOFO potvrdzuje rolu najúspešnejšieho z novicov v uličnej lige dobrými výkonmi. Koncentrácia ich neopustila ani v náročnom dvojkole a zdolali smutných hrdinov uplynulého víkendu Safi 4:3 a M-N Z.I.P. 6:3. Black Heards opäť nezabodovali a podľahli SOFOSu 1:4. SOFOS však predviedol aj to čo nemusel, pretože v stretnutí s M-N Z.I.P. si jeden z jeho hráčov za stavu 2:0 neudržal nervy na uzde, výsledkom čoho je kontumácia 0:5v jeho neprospech. Skupina B mala na programe jeden zo šlágrov GRANITO Cupu, keď na seba narazili odvekí rivali, celky Hesty a Prostejovskej. Celky sa veľmi dobre poznajú, preto začali pomerne opatrne a na úvodný gól Hesty sa dlho čakalo. Po tomto okamihu však taktovku prebrali do rúk hráči Prostejovskej, rýchlo vyrovnali, ujali sa aj vedenia a v závere súpera zlomili presnými zásahmi do odkrytej obrany, čo im prinieslo zaslúžené víťazstvo 6:2. Lídrom tejto skupiny je však jednoznačne Elmont Flox, ktorý valcuje všetko čo im príde do cesty. Rovný tucet gólov si domov odniesli hráči Sídliska II, pričom im sa podarilo vsietiť len čestný úspech. Prvé dva body si víťazstvo 4:2 nad Šidlovcom pripísal aj BF Design. V skupine C si zatiaľ najlepšie počína Patex, čo potvrdil víťazstvom 8:4 nad doterajším sklamaním tohto ročníka GRANITO Cupu, Pulpom. O sklamaní sa dá hovoriť aj v prípade ExCentrumu, ktorý opäť prehral, tentoraz so Švábami 1:3. Skupina D nemá doposiaľ jednoznačného lídra, avšak obe postupové priečky patria zatiaľ druholigistom. To aj preto, že Atak Dubník síce dobíjal bránu AC Švábov ako sa dalo, tie mu však ukázali ako sa strieľajú góly a zvíťazili zaslúžene 5:2. Formu potvrdilo ČIKO víťazstvom 6:1 nad PILZNER teamom a iba o skóre je druhé. Do delostreleckej paľby dostala FC Ambra Starých pánov, čo nemohlo dopadnúť inak než jej jasným víťazstvom 11:3. Všetkých vedúcich mužstiev pozýva Rada PAKMF na posledné jesenné zasadnutie, dňa 26.11.2001 o 18.00 na obvyklom mieste.

Program záverečného jesenného kola:

Sobota. 8.h: AC Šváby - PILZNER team (sk.D, P), 9,20: Elmont Flox - Hesta (sk.B, G), 10.30: BF Design - Sídlisko II (sk.B, G), ČIKO - Starí páni (sk.D, P).

Nedeľa: 8.h: SOFOS - MFC Tatra Temex (sk.A, G), Markob - Šváby (sk.C, P), 9.20: M-N Z.I.P. - Black Heards (sk.A, G), Patex - Chaos Gemor team( sk.C, P), 10.30: Noem - SC FOFO ( sk.A, G), ExCentrum - Pulp (sk.C, P).

Skupina A

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td align="right">1.</td><td>Tatra Temex</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>16:4</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">2.</td><td>SOFOS</td><td align="right">3</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>7:7</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">3.</td><td>SC FOFO</td><td align="right">4</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>15:23</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>M-N Z.I.P.</td><td align="right">3</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>13:13</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>Safi</td><td align="right">4</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">3</td><td>11:11</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">5.</td><td>Noem</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>9:10</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">6.</td><td>Black Heards</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>2:9</td><td align="right">0</td></tr></table>

Skupina B

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td align="right">1.</td><td>Elmont Flox</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>23:4</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">2.</td><td>Hesta</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>17:7</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">3.</td><td>Prostejovská</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>8:6</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>BF Design</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>7:13 </td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">5.</td><td>Sídlisko II</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>5:14</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">6.</td><td>FC Šidlovec</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>3:19</td><td align="right">0</td></tr></table>

Skupina C

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td align="right">1.</td><td>Patex</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>20:5</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">2.</td><td>Chaos Gemor</td><td align="right">2</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td>16:4</td><td align="right">4</td></tr><tr><td align="right">3.</td><td>Šváby</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>7:9</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>Markob</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>7:10</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">5.</td><td>Pulp</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>7:12</td><td align="right">0</td></tr><tr><td align="right">6.</td><td>ExCentrum</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>2:15</td><td align="right">0</td></tr></table>

Skupina D

<table width="100%" border="1" cellspacing="5" cellpadding="5" bordercolor="#C0C0C0"><tr><td align="right">1.</td><td>FC Ambra</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>14:6</td><td align="right">3</td></tr><tr><td align="right">2.</td><td>ČIKO</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td>9:4</td><td align="right">3</td></tr><tr><td align="right">3.</td><td>AC Šváby</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>7:5</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">4.</td><td>Atak Dubník</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>9:8</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">5.</td><td>Starí páni</td><td align="right">2</td><td align="right">1</td><td align="right">0</td><td align="right">1</td><td>6:13</td><td align="right">2</td></tr><tr><td align="right">6.</td><td>PILZNER team</td><td align="right">2</td><td align="right">0</td><td align="right">0</td><td align="right">2</td><td>4:13</td><td align="right">0</td></tr></table>

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.