Utorok, 17. september 2019
Meniny má Olympia | zajtra Eugénia

Frenkyho hudobná encyklopédia v éteri (I-X)

Zo zamýšľanej jednorazovky sa stala pravidelná záležitosť. Frenkyho hudobná encyklopédia dostala aj rozhlasovú podobu. Doterajší sumár: 10 hodín vysielania, rovnaký čas repríz, odohrané piesne od 60 prešovských interpretov, ale aj ďalších...

Pod názvom Korzovanie sa prešovská scéna objavuje každý druhý štvrtok o deviatej večer (repríza je v nedeľu) na vlnách Rádia Prešov (91,4 FM). Všetky relácie si možno vypočuť aj z internetového archívu.

Link na stream archív:
http://www.radiopo.eu/index.php?page=relacie/korzovanie

Spolutvorcom Korzovania je publicista Milan Országh. Podoba relácie sa vykryštalizovala tak, že každá relácia je venovaná nejakej téme či skôr žánru. Pripravené sú aj ďalšie pokračovania, najbližšie by malo byť venované alternatívnej scéne.

Prešovskí interpreti, ktorých skladby v Korzovaní doposiaľ odzneli:
Stopa, Strecha, Futurama, Heracon, Hudci prérie, Východ, Zlý svet, Bernard, Kamil Filka, David Kollar Band, Shandy a Ester, Saprophyte, Peter Lipa (+ tiež Revival Jazz Band), The People, Striga, Simple Sound, Padequa, I. M. T. Smile, Gagas, Prešovský dixieland, Nonsense, Sex Appeal, AMC Trio, Chiki liki tu-a, Viktória Olejárová, Žobráci, Mloci, Heľenine oči, Peter Nagy, Šarišská nátierka, Groovin´ Heads, WAYD, Cellearius, Tubul, Frown, Khadaver, Perversity, Monika Kandráčová, Nová rieka, Three Points, Veronika Koščová (projekt Uspávanky), Miriama Vargová, Time To Rest, Alter ego, Abulia, Crazy Mashrooms, 6 čerstvých tatranských vajec, Cena pravdy, Kvartet 72, Hrdza, Katka Koščová, Prešovčan, Róbert Hatala, Michaella, Peha, 67th Harlem, Nicol Thinschmidtová, Michaela Kundrátová, BB Country, Sonja.

Podrobnosti o jednotlivých dieloch, vrátane tracklistov, sú tu:
I (úvodné):
http://www.frenky.sk/clanok/539/korzovanie_i-.html

II (mix):
http://www.frenky.sk/clanok/547/korzovanie_ii-.html

III (dynamické - o súťažiach):
http://www.frenky.sk/clanok/550/korzovanie_iii.html

IV (folkové – hostia Starec a Žojco):
http://www.frenky.sk/clanok/553/korzovanie_iv.html

V (swingové):
http://www.frenky.sk/clanok/558/korzovanie_v.html

VI (metalové – hosť Školy):
http://www.frenky.sk/clanok/563/korzovanie_vi.html

VII (vianočné):
http://www.frenky.sk/clanok/568/korzovanie_vii.html

VIII (záznam z Liverpoolu):
http://www.frenky.sk/clanok/573/korzovanie_viii.html

IX (folklórne):
http://www.frenky.sk/clanok/582/korzovanie_ix.html

X (ženské):
http://www.frenky.sk/clanok/591/korzovanie_x.html

Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 7 á pozemku v obci Lažany, okr. Prešov. Dom je riešený ako 3 - izbový. Nízke mesačné náklady. Dobrá dostupnosť do Prešova.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 8 á pozemku, Prešov

Predaj 2-podlažný rodinný dom v Prešove, po rekonštrukcii spodného podlažia a exteriéru domu. Je riešený ako 2 samostatné bytové jednotky. Úžitková plocha: prízemie 120 m2 + poschodie 110 m2 + podpivničenie 120 m2. Vyhľadávaná lokalita.

0907030623 | | cena: 199.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.