Pondelok, 14. október 2019
Meniny má Boris | zajtra Terézia

Za parkovanie v areáli fakultnej nemocnice sa bude znovu platiť

Parkovanie v areáli Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove bude od 1. marca opäť spoplatnené. TASR o tom informovala hovorkyňa nemocnice Renáta Koziaková. Doplnila, že zároveň dochádza aj k zmene organizácii dopravy pri vjazde a výjazde z parkovísk.

"Vchádzať do areálu sa bude cez rampu pri hornom vstupe medzi budovami interného a krčného oddelenia, kde si návštevník nemocnice odoberie parkovací lístok, za ktorý zaplatí pri odchode pri tzv. dolnej rampe v blízkosti starej budovy gynekologického oddelia", spresnila Koziaková.

Nemocnica sa vracia k opätovnému zavedeniu platenia parkovného po viac ako pol roku. To bude spoplatnené od 6. do 18. hodiny, pričom cena parkovacieho lístka predstavuje 30 centov za polhodinu, za celodenný lístok zaplatí vodič 4,20 eura. Koziaková pripomenula, že takto získané financie, využije nemocnica predovšetkým na údržbu komunikácií a chodníkov.

"Vedenie nemocnice sa rozhodlo vyjsť v ústrety pacientom, prípadne ich sprievodu v tom, že ak vodič opustí náš areál do dvadsiatich minút od odobratia lístka, nebude jeho parkovanie spoplatnené", konštatovala hovorkyňa. Tento čas by mal stačiť na to, aby sprevádzajúca osoba mohla pacienta vysadiť pred zdravotníckym zariadením, prípadne ho po absolvovaní vyšetrenia vyzdvihnúť, bez povinnosti platenia parkovného.

Hovorkyňa dodala, že za parkovanie v areáli nebudú platiť darcovia krvi, ktorí sa pri výstupe z areálu preukážu parkovacím lístkom potvrdeným Národnou transfúznou službou.

Mohlo by Vás zaujímať
Ako zachrániť život
Prešovskí mestskí policajti si v priestoroch mestského úradu na Jarkovej ulici precvičili svoje zručnosti a znalosti týkajúce sa poskytovania prvej pomoci. Všetky dôležité zásady, týkajúce sa toho "Ako zachrániť život" im prišli v utorok 24.9.2019 názorne predviesť zdravotníci z operačného strediska záchrannej zdravotnej služby.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.