Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

GRANITO Cup

Aj druhá zo súťaží organizovaných Prešovskou asociáciou klubov malého futbalu (PAKMF), ligový pohár GRANITO Cup, má za sebou jesennú časť. Vzhľadom na to, že niektoré z mužstiev využili možnosť účasti na prestížnom turnaji Joma Cup, ako aj pre problémy s počasím, nie je záverečný jesenný účet úplný.

Najviac stretnutí odohrali v skupine A, kde kraľuje suverén jesene MFK Tatra Temex, ktorý má najlepšiu obranu i útok. Celkovo padlo v tejto skupine 94 gólov, pod čo sa podpísal aj fakt, že je v nej o jedného účastníka viac. V B skupine sa črtá tvrdý boj o postupové miesta. Až päť celkov má v tejto hre tromfy v rukách a zďaleka nemožno hovoriť o favoritovi tejto skupiny. Po jeseni je na čele Hesta, ktorá dokázala v troch stretnutiach nastrieľať dvadsaťpäť gólov, ale tie stačili iba na dve víťazstvá. Podobne je na tom šťuka prvej ligy Elmont Flox, ktorý je v tejto bilancii dokonca ešte o tri presné zásahy úspešnejší, ale zaváhal práve s Hestou. Dovedna padlo v tejto skupine osemdesiat jeden gólov a spomínané dva celky skórovali päťdesiattri krát, čo je úctyhodný výkon. V skupine C sa stihlo odohrať tri respektíve dve kolá, po ktorých je na čele Patex s dvomi víťazstvami. Na päty mu šliape Chaos Gemor, rovnako s plným bodovým ziskom. Patex je aj strelecky najproduktívnejší a kontá súperov zaťažil dvadsať krát. Celkovo sa to podarilo všetkým družstvám sedemdesiatdva krát. Prekvapením iba jediné víťazstvo Pulpu z troch stretnutí, ktoré po jeseni stačí iba na predposledné nepostupové miesto. Skupine D „velí“ ČIKO, ktoré ešte neprehralo a stratilo iba jediná bod za remízu s FC Ambrou. Posledný celok prvej ligy AC Šváby je prekvapujúco na druhom mieste a nasadený Atak Dubník až na štvrtom. Strelecky to najviac sype AC Švábom, ktoré v troch zápasoch skórovali sedemnásť krát a nezaostáva ani ČIKO s pätnástimi gólmi. Spoločne strelci v tejto skupine dosiahli šesťdesiatdeväť gólov, čo je najmenej v celom GRANITO Cupe. Napriek tomu, že ligový pohár nevyčerpal úplne svoj scenár, práve jemu bude patriť jarná ouvertúra, ktorá bude bohatšia na preložené stretnutia. Tak či onak, už v prvej polovici apríla budeme poznať meno víťaza tohtoročného ligového pohára - GRANITO Cupu.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Vydarený reštart po dlhých 89 dňoch!
Presne dlhých 89 dní trval hokejbalový pôst v našom meste, ktorý zapríčinil celý svet trápiaci vírus COVID- 19. No verím, že teraz sme späť silnejší, zomknutejší a športuchtivejší, keď práve 3b Prešovská Hokejbalová liga je prvá a ak nie možno aj jediná súťaž, ktorá za dodržania všetkých mimoriadnych opatrení ÚVZ,  hlavného hygienika SR a so súhlasom riaditeľky na ZŠ Čsl. Armády pani Mgr. Ľubici Kohániovej, počas minulého víkendu úspešne „reštartovala“ svoju činnosť.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.