Piatok, 06. december 2019
Meniny má Mikuláš | zajtra Ambróz

GRANITO Cup

Aj druhá zo súťaží organizovaných Prešovskou asociáciou klubov malého futbalu (PAKMF), ligový pohár GRANITO Cup, má za sebou jesennú časť. Vzhľadom na to, že niektoré z mužstiev využili možnosť účasti na prestížnom turnaji Joma Cup, ako aj pre problémy s počasím, nie je záverečný jesenný účet úplný.

Najviac stretnutí odohrali v skupine A, kde kraľuje suverén jesene MFK Tatra Temex, ktorý má najlepšiu obranu i útok. Celkovo padlo v tejto skupine 94 gólov, pod čo sa podpísal aj fakt, že je v nej o jedného účastníka viac. V B skupine sa črtá tvrdý boj o postupové miesta. Až päť celkov má v tejto hre tromfy v rukách a zďaleka nemožno hovoriť o favoritovi tejto skupiny. Po jeseni je na čele Hesta, ktorá dokázala v troch stretnutiach nastrieľať dvadsaťpäť gólov, ale tie stačili iba na dve víťazstvá. Podobne je na tom šťuka prvej ligy Elmont Flox, ktorý je v tejto bilancii dokonca ešte o tri presné zásahy úspešnejší, ale zaváhal práve s Hestou. Dovedna padlo v tejto skupine osemdesiat jeden gólov a spomínané dva celky skórovali päťdesiattri krát, čo je úctyhodný výkon. V skupine C sa stihlo odohrať tri respektíve dve kolá, po ktorých je na čele Patex s dvomi víťazstvami. Na päty mu šliape Chaos Gemor, rovnako s plným bodovým ziskom. Patex je aj strelecky najproduktívnejší a kontá súperov zaťažil dvadsať krát. Celkovo sa to podarilo všetkým družstvám sedemdesiatdva krát. Prekvapením iba jediné víťazstvo Pulpu z troch stretnutí, ktoré po jeseni stačí iba na predposledné nepostupové miesto. Skupine D „velí“ ČIKO, ktoré ešte neprehralo a stratilo iba jediná bod za remízu s FC Ambrou. Posledný celok prvej ligy AC Šváby je prekvapujúco na druhom mieste a nasadený Atak Dubník až na štvrtom. Strelecky to najviac sype AC Švábom, ktoré v troch zápasoch skórovali sedemnásť krát a nezaostáva ani ČIKO s pätnástimi gólmi. Spoločne strelci v tejto skupine dosiahli šesťdesiatdeväť gólov, čo je najmenej v celom GRANITO Cupe. Napriek tomu, že ligový pohár nevyčerpal úplne svoj scenár, práve jemu bude patriť jarná ouvertúra, ktorá bude bohatšia na preložené stretnutia. Tak či onak, už v prvej polovici apríla budeme poznať meno víťaza tohtoročného ligového pohára - GRANITO Cupu.

Mohlo by Vás zaujímať
Vybojovali postup, museli ho odmietnuť
Hráči futsalového klubu FK Ekoprim Prešov získali v minulej sezóne druhej ligy Východ prvé miesto a postup do najvyššej súťaže. Snažili sa o to zo všetkých síl.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
MS 2019 v Kickboxe v tureckej Antalyi
Historický úspech najúspešnejšieho kickboxera Slovenska Mareka Karlíka z Prešova.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach
Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).
Prešovskí volejbalisti zdolali Nitru a kolektívnym výkonom potešili divákov
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov vyhrali v sobotňajšom zápase 11. kola Edymax extraligy mužov nad VKP Bystrina SPU Nitra 3:0 (19, 24, 22) a zaznamenali piaty úspech v sezóne. Nitra ukončila päťzápasovú sériu víťazstiev, prehrala prvýkrát od 19. októbra. Na domácej palubovke zaznamenal kapitán Prešova Martin Sopko st. 21 bodov vrátane 5 es a upevnil si pozíciu najlepšie podávajúceho hráča extraligy (29 es). Ivo Mikovčík sa blysol 5 blokmi. Najužitočnejším hráčom zápasu sa stal prešovský nahrávač Mário Oleárnik.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.