Piatok, 01. júl 2022
Meniny má Diana | zajtra Berta

Na kúpaliská konečne prišlo leto

Až prvá augustová nedeľa s pravým letným počasím znamenala po dlhých týždňoch radikálny obrat v návštevnosti areálov prírodných a umelých kúpalísk v Prešove a v jeho okolí.

Napr. na kúpalisku Delňa na okraji Prešova si dnes kúpilo lístok dovedna 2370 záujemcov. Dávnejšie problémy s kvalitou vody na kúpanie pominuli, akurát nefungoval tobogan. V plnej permanencii boli plážové ihriská pre volejbal a futbal. Areál štyroch umelých bazénov na Sídlisku III v Prešove navštívilo dnes asi 1400 ľudí, čo je bezmála tohoročný rekord, lenže ten prišiel po období 2-3 týždňov, keď tu bolo na letné obdobie až príliš prázdno. Rovnako rekordná návšteva oddychujúcich využívala dnes 3 bazény v komplexe mestského kúpaliska v Sabinove, ktoré má povesť jedného z najkrajších na východnom Slovensku. Prišlo sem okolo 1300 ľudí, čo je podľa správcu areálu v tomto roku druhá najvyššia návšteva. Raz v júni tu bolo vyše 1500 rekreantov. Prevádzkovatelia týchto areálov, tak Mestská správa služieb Prešov, ako i Verejnoprospešné služby Sabinov by však teraz na zlepšenie ekonomiky potrebovali, aby krásne leto trvalo ešte také dva týždne.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK