Utorok, 21. január 2020
Meniny má Vincent | zajtra Zora

FOTO: Pri Centrume na Sídlisku III našli telo mŕtvej ženy

Polícia dnes vyšetruje v Prešove prípad úmrtia 42-ročnej ženy, ktorú našli bez známok života na Tomášikovej ulici. Privolaný súdny lekár nevylúčil cudzie zavinenie.

"O 8.15 h bol na policajnú linku 158 nahlásený nález mŕtvej ženy, ktorá ležala v kaluži krvi s poranením na hlave a bola do pol pása nahá", uviedla pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Karnišová.

Dodala, že v súvislosti s vyšetrovaním prípadu realizuje polícia potrebné procesné úkony. Presnú príčinu smrti určí pravdepodobne až pitva.

Foto: Greatmilan

Video archív nájdete na tv.pis.sk

Súvisiace články
30.9.2011 Obvinený neoznámil trestný čin a neposkytol pomoc zranenej osobe 13.6.2011 Polícia obvinila dvoch Prešovčanov zo zabitia ženy
Mohlo by Vás zaujímať
Požiar v jednom z prešovských bytov
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecného ohrozenia, ku ktorému došlo 13.01.2020 vo večerných hodinách v jednom z bytov na Ul. Čapajevovej v Prešove.
Pátranie po nezvestnej osobe
René SCHNEIDER, nar. 09. 01. 1989, bytom Kežmarok, Kukučínova 2031/33
Pátranie po nezvestnej osobe
Martin PITONIAK, nar. 11. 11. 1990, bytom Spišská Belá, Letná 218/24
Pátranie po nezvestnej osobe
Annamária BUGYIOVÁ, nar. 17. 03. 2003, bytom Medzev, Kováčska 110
Vicepremiér ocenil náčelníka prešovskej mestskej polície
Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši dnes osobne ocenil náčelníka Mestskej polície v Prešove Jána Andrejka, za jeho dlhoročnú iniciatívu v oblasti sociálneho zabezpečenia mestských policajtov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.