Štvrtok, 21. november 2019
Meniny má Elvíra | zajtra Cecília

Zavreli matku - tyranku

Prešovčanku Janu H. (nar. 1969) vzali v piatok 4. augusta do väzby rozhodnutím Okresného súdu v Prešove. Ten po získaní rôznych znaleckých posudkov rešpektoval obvinenie, ktoré tejto matke vzniesol ešte v stredu 26. júla t. r. vyšetrovateľ Okresného úradu vyšetrovania Policajného zboru (PZ) SR v Prešove zo spáchania trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby.

Na celý prípad prišli prešovskí kriminalisti z oddelenia násilnej kriminality a z obvodu Prešov - juh. Násilnícka matka, nezamestnaná, doposiaľ netrestaná, viackrát doma bila po celom tele svoju maloletú dcéru Barboru H. (nar. 1994). Spôsobila jej fyzické a psychické utrpenie a vyvolala u nej nadmerný strach a stres. Naposledy sa tak stalo 8. júla, keď ju mlátila trepákom na koberce po tele a na čele jej uhasila ohorok cigarety. Dievčatko utrpelo popáleninu, rôzne krvné podliatiny na tvári a množstvo pomliaždenín na chrbte, našťastie zranenia si nevyžiadali dlhšiu dobu liečenia. V ten deň Barboru umiestnili v Stanici opatrovateľskej služby v Prešove. Do piatku 4. augusta matku-tyranku vyšetrovateľ stíhal na slobode.

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Kidslandia Prešov
Kidslandia dnes na Baštovej ulici privolala všetky deti na neuveriteľný zážitok! Deti mohli vidieť mená ako Ujo Ľubo alebo Usmievanka!
Nákupné centrum v Prešove má vlastný čmelín aj búdky pre vtáky a netopiere
Moderné nákupné centrum v metropole Šariša rozvíja ekologické aktivity na podporu udržateľnosti životného prostredia. Vďaka nim už získalo aj prestížny certifikát, aký má len 6 nákupných centier na svete.
FLEXI jedálny lístok prichádza na prešovské ZŠ
Školské jedálne v meste Prešov medzi prvými na Slovensku zavádzajú FLEXI jedálny lístok. Novinku začnú testovať v základnej škole Prostějovská od 4.11.2019.
80 osobností sa vracia do svojich škôl, aby aktivizovali študentov
80 osobností z biznisu a spoločenského života sa zajtra, 8. novembra, vráti na svoje stredné školy vyrozprávať životný príbeh a motivovať študentov k rozvoju potenciálu, ktorý sa v nich skrýva.
FOTO: Jazzové Dni Prešov
S jeseňou prichádza aj další ročník Jazzových dní Prešov
Ochranári so zalepenými ústami protestovali pred COOP Jednota v Prešove
Ochranári zvierat zo združenia Humánny pokrok včera protestovali pred predajňou COOP Jednota v Prešove. Požadovali, aby reťazec skončil s útokmi na slobodu prejavu a práva zákazníkov na informácie.
Krajské Srdce na dlani 2019
Snahou Prešovského dobrovoľníckeho centra, o.z. je vyzdvihnúť a oceniť ľudí, ktorých dobrovoľná práca je výnimočná, vysoko prospešná a ktorí sú inšpiratívnym príkladom pre ostatných.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.