Nedeľa, 19. január 2020
Meniny má Drahomíra, Mário | zajtra Dalibor

Foto: Koniec prešovských Solivarov

Ukončenie ťažby soli po 439 rokoch je smutným príbehom toho, ako tradícia podľahla realitnému biznisu. Okolie Prešova malo priam nadrozprávkový potenciál, bola tu soľ, aj zlato.

Prečo boli Solivary dlhé obdobie pred zatvorením v roku 2009 akoby nasilu udržiavané v prevádzke? Je etické, že pod názvom Prešovská soľ sa predáva soľ z Rakúska?

Argumenty prevádzkovateľov Solivarov o nekonkurencieschopnosti, alebo nízkom percente vyťažiteľnosti jedinej slovenskej soli Prešovčanov stále nepresvedčili a okoloidúci pri pohľade na rozoberajúce sa Solivary vyjadrujú iba bezmocné sklamanie: „Všetko zatvárajú.“

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.