Streda, 03. jún 2020
Meniny má Karolína | zajtra Lenka
aktualizované: 7.12.2007

ZPS Prešov

Právny názov:
Krajská organizácia Združenia podnikateľov Slovenska
Alias:
ZPS Prešov
Právna forma:
združenie podnikateľov
Sídlo (adresa):
Plzenská 2 080 01 Prešov
Telefón:
051/7721160
FAX:
051/7721160
E-mail:

Združenie podnikateľov Slovenska (ZPS) je záujmové združenie občanov - podnikateľov Slovenskej republiky, ktoré reprezentuje súkromno-podnikateľské aktivity na Slovensku. Vzniklo ako prvé združenie súkromných podnikateľov v roku 1989. Od marca 1993 je členom Európskej konfederácie asociácií malých a stredných podnikov v Bruseli.

V súčasnom období má ZPS 13 kolektívnych členov s celkovým počtom 1 100 členov. Jeho členom je aj Krajská organizácia v Prešove.

ZPS presadzuje a obhajuje záujmy členov cestou komunikácie s partnerskými vládnymi, zamestnávateľskými a odborovými inštitúciami. Združenie je neziskovou organizáciou, ktorá sa vo svojej činnosti opiera len o príspevky členov a sponzorskú pomoc domácich a zahraničných subjektov.

Krajská organizácia v Prešove sa aktívne spolupodieľa na celkovom rozvoji podnikateľského prostredia v Prešove. Konkrétnym výsledkom je aj  Jednotný podnikateľský informačný servis, ktorého vznik iniciovali ako organizátor konferencie pre podnikateľov v októbri 2002.

Vic informácií:

http://www.zpspo.sk/

aktualizované: 7.12.2007
11644
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.