PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/data/3752/la_gondola.html

La Gondola

Databáza / Firmy a organizácie / Bary, Reštaurácie, Stravovanie / Jedálne, Reštaurácie
Právny názov:
BTS Hotels&Restaurants, s. r. o
Alias:
La Gondola
Právna forma:
spoločnosť s ručením obmedzeným
Predmet činnosti:
Reštaurácia talianskej kuchyne
Sídlo (adresa):
Hlavná 20, 080 01 Prešov
IČO:
44916051
Kontaktná osoba:
Viktor Štefančík
Telefón:
051/ 452 32 73
GSM (mobil):
0917 215 295
E-mail:
WEB:
http://www.lagondola.sk

Novootvorená luxusná talianska reštaurácia La Gondola na Hlavnej ulici 20 v Prešove, prostredníctvom tých najlepších jedál talianskej kuchyne, ponúka možnosť, aspoň na chvíľu si vychutnať čaro krajiny karnevalov, temperamentných ľudí, zamilovaných dvojíc.

Reštaurácia La Gondola sa snaží zosúladiť originálne talianske výrobky s výrobkami dostupnými na slovenskom trhu, ponechajúc jedlám ich typickú chuť a vôňu.

Hostia si môžu vychutnať jedlá v pravej talianskej atmosfére. Svojou bohatou ponukou jedál a kvalitných vín určite naša ponuka uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Naša moderne zariadená reštaurácia ponúka rozmanité menu plné lahôdok. Ochutnať môžete špeciality lahodných chutí a nezabudnuteľného štýlu v príjemnom prostredí, kde veľmi dôležitú úlohu zohráva svetlo a atmosféra, ktoré umocnia Váš zážitok z ponúkaných špecialít. Vaša spokojnosť je našou prioritou. Príjemné prostredie v útulnej atmosfére moderného talianskeho dizajnu spolu s talianskou kuchyňou sú dokonalým spojením. Gurmáni si tu prídu na svoje, jedlá sú pripravované len z čerstvých surovín, ktoré sú privážané z Talianska. V ponuka sú delikatesy z jahňacieho, kačacieho a teľacieho mäsa, teľacie a hovädzie steaky, ryby, plody mora, talianske cestoviny, prosciutto, vyberané talianske údeniny a syry, šaláty, dezerty. Pre obohatenie bežnej ponuky jedál La Gondoly, je ponúkané aj season menu, pozostávajúce zo špecialít talianskej kuchyne, ktoré sa obmieňa každý týždeň. Reštaurácia disponuje rozsiahlou letnou terasou.

Luxusná reštaurácia La Gondola je miesto, kde Vám poradia s výberom jedál a vhodných vín a kde je profesionálna obsluha samozrejmosťou. Výhodou reštaurácie je aj možnosť bezplatného WIFI pripojenia v jej priestoroch.

 
vytvorené: | čítané: 16517 krát