Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Wednesday - 22. August 2018 - Tichomír | zajtra Filip

PIS.sk

Smutný Peter, Ing.

Ing. Peter Smutný
Názov / Meno:
Smutný Peter, Ing.
Sídlo (adresa):
Mirka Nešpora 19, Prešov
GSM (mobil):
0905 890 506
E-mail:

58 r., ekonóm, nezávislý kandidát volebného obvodu č. 1 - Sídlisko III, Rúrky, kandidát č. 36.

Prečo kandidujem? 


* Lebo som rodený Prešovčan, mám rád svoje mesto, ľudí a život v ňom

           - napriek dlhoročnej kariére v úzkej spolupráci so zahraničím, som svoj celý svoj život prežil v našom meste. Poznám jeho prednosti a krásy, ale aj bolesti a potreby.

* Lebo poznám mechanizmus fungovania Mestského zatupiteľstva

           - od roku 2007 sa pravidelne zúčastňujem zasadaní Mestského zastupiteľstva a mám tak možnosť byť bezprostredným účastníkom dôležitých momentov v ktorých sa rozhoduje o kvalite života v meste, sledovať reakcie poslancov na aktuálne podnety občanov a spôsob riešenia akútnych problémov.

* Lebo svoje vedomosti a schopnosti môžem ako nezávislý kandidát vynaložiť prospech mesta výlučne v súlade so svojím svedomím a vedomím, bez politického diktátu

           - mnohokrát som bol v Mestskom zastupiteľstve svedkom neplodných diskusií a koalično-opozičných prekáračiek vedúcich nanajvýš k zablokovaniu rozhodovacieho procesu a k odloženiu horúcej témy na inú „vhodnejšiu“ dobu. Daňou za to bol vždy zmeškaný drahocenný čas a veľmi často aj zle vynaložené prostriedky, či zmarené projekty.

* Lebo považujem prácu poslanca za najlepší spôsob svojej angažovanosti v prospech Prešova a kvality života v ňom

           - chcem byť zaviazaný občanom a mestu tým, že všetky svoje vedomosti, schopnosti a skúsenosti, nadobudnuté počas štúdií a bohatej praxe, vynaložím v prospech mesta a jeho občanov. Že budem pracovať na premene Prešova na modernú európsku metropolu s vysokým životným štandardom.

Preto som sa rozhodol, že sa budem uchádzať o hlasy občanov mesta Prešova ako nezávislý kandidát na poslanca v komunálnych voľbách 2010, dôverujúc svojim spoluobčanom, že rozoznajú moju úprimnú ponuku na nezištnú službu mestu a životu v ňom a prostredníctvom svojich hlasov vo voľbách mi umožnia vykonávať ju.


 


 

 

 

 

 
  aktualizované: 19.11.2010 | čítané: 8875 krát | diskusia () |  

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS